Авторські статті

«Кожедубівці» підкорюють небо

На Харківщині завершується практика у курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Курсанти-льотчики опановують навчально-тренувальний літак Л-39 «Альбатрос», вертольот Мі-8, а штурмани отримують практичні навички польотів на літаку АН-26.

— Протягом усього навчання курсанти змогли добре засвоїти теоретичну частину, що позитивно відображається тепер, під час тренувальних польотів, — розповів командир бригади льотчик першого класу полковник Геннадій Дубовик. — На сьогоднішній день курсанти вже мають достатньо навичок та нальотного часу, щоб упевнено почувати себе в небі.

Так, третьокурсники із запланованих 55 годин льотного часу в небі провели вже майже 47, що складає 85% програми. Вони з травня виконують самостійні польоти. Серед кращих майбутніх авіаторів — сержант Владислав Жуйко, молодший сержант Владислав Нежута, солдати Даниїл Гончаренко та Владислав Риков.

Курсанти четвертого курсу провели за штурвалом літака близько 36 годин, що складає 60% від заплановано льотного часу. Кращі результати у Богдана Чорного, Андрія Пільщікова та Олександра Василюка.

Не відстають від товаришів і вертольотчики, які вже додали до своїх льотних книжок по 14 годин із запланованих 36. А штурманська складова факультету навіть перевищує заплановані показники: курсанти другого курсу виконали план польотів на 225%, а третього — на 115%.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України