«Кожедубівці» підкорюють небо

На Харківщині завершується практика у курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Курсанти-льотчики опановують навчально-тренувальний літак Л-39 «Альбатрос», вертольот Мі-8, а штурмани отримують практичні навички польотів на літаку АН-26.

— Протягом усього навчання курсанти змогли добре засвоїти теоретичну частину, що позитивно відображається тепер, під час тренувальних польотів, — розповів командир бригади льотчик першого класу полковник Геннадій Дубовик. — На сьогоднішній день курсанти вже мають достатньо навичок та нальотного часу, щоб упевнено почувати себе в небі.

Так, третьокурсники із запланованих 55 годин льотного часу в небі провели вже майже 47, що складає 85% програми. Вони з травня виконують самостійні польоти. Серед кращих майбутніх авіаторів — сержант Владислав Жуйко, молодший сержант Владислав Нежута, солдати Даниїл Гончаренко та Владислав Риков.

Курсанти четвертого курсу провели за штурвалом літака близько 36 годин, що складає 60% від заплановано льотного часу. Кращі результати у Богдана Чорного, Андрія Пільщікова та Олександра Василюка.

Не відстають від товаришів і вертольотчики, які вже додали до своїх льотних книжок по 14 годин із запланованих 36. А штурманська складова факультету навіть перевищує заплановані показники: курсанти другого курсу виконали план польотів на 225%, а третього — на 115%.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh