Українські хакери зламали базу даних сепаратистів

Дані більш ніж на тисячу терористів опинилися в руках українських хакерів, які зламали базу даних терористів і вже передали інформацію в управління СБУ.

Як повідомляє представник хакерів, які здійснили злом, Євген Докукін, в руках його колег виявилася інформація щодо персональних даних терористів, а саме: фото, імена, прізвища, по батькові, адреси, військові частини (для військовослужбовців РФ) і т.д.

«Нещодавно мої помічники провели хакерську операцію і отримали персональні дані 1025 сепаратистів і терористів. Всі дані я вже передав до СБУ », – заявив Докукін.

Хочеться відзначити, що українські кібервійска за останній час відзначилися низкою результативних операцій, в основному пов’язаних з блокуванням і зломом рахунків терористів. В принципі, робота цього воїнства триває, а по ходу, вони ще й додають турбот СБУ. Тепер “спецам”, які займаються казна чим, доведеться або обробляти отриману інфу, або, що більш всього ймовірно, закинути її в дальній кут і нехай припадає пилом. А тому, рекомендував би все таки Докукіну викласти дані в мережу.

Злой Одессит

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh