Авторські статті

Українські хакери зламали базу даних сепаратистів

Дані більш ніж на тисячу терористів опинилися в руках українських хакерів, які зламали базу даних терористів і вже передали інформацію в управління СБУ.

Як повідомляє представник хакерів, які здійснили злом, Євген Докукін, в руках його колег виявилася інформація щодо персональних даних терористів, а саме: фото, імена, прізвища, по батькові, адреси, військові частини (для військовослужбовців РФ) і т.д.

«Нещодавно мої помічники провели хакерську операцію і отримали персональні дані 1025 сепаратистів і терористів. Всі дані я вже передав до СБУ », – заявив Докукін.

Хочеться відзначити, що українські кібервійска за останній час відзначилися низкою результативних операцій, в основному пов’язаних з блокуванням і зломом рахунків терористів. В принципі, робота цього воїнства триває, а по ходу, вони ще й додають турбот СБУ. Тепер “спецам”, які займаються казна чим, доведеться або обробляти отриману інфу, або, що більш всього ймовірно, закинути її в дальній кут і нехай припадає пилом. А тому, рекомендував би все таки Докукіну викласти дані в мережу.

Злой Одессит

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

7 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.