Українська Соцiальна мережа «Друзi» — належить росiянам

Останнім часом, з метою мінімізації деструктивного впливу з боку спецслужб Російської Федерації, в мережі Інтернет стартували проекти українських соціальних мереж.

Першою була weua.info, а за нею druzi.org.ua.

Остання, на відміну від проекту львівян процвітає, а weua.info потерпає від потужних розгалужених ДДОС атак та інших хакерських втручань.

Іноземна сторона намагається недопустити становлення незалежності українців у всесвітній мережі. Але, виявляється ворог просунувся набагато ближче, аніж ми сподівались. Проект druzi.org.ua повністю проросійський і створений на замовлення ФСБ. Кореспонденти видання newsdaily взнали правду.
Українська Соцiальна мережа «Друзi» — належить росiянам

Матеріали далі з http://newsdaily.com.ua/post/175097

Зранку соцiальна мережа «Друзi» ввела в обiг грошi «Даріки».

Як з’ясувалося баланс поповнюється за допомогою Perfect Money, на сайтi якого стоїть лозунг — «Надёжный финансовый сервис от Калининграда до Владивостока». Тобто всi жителi країн СНД при входi на сайт бачать саме цей росiйський лозунг.

Соцiальна мережа «Друзi» була створена виключно для жителiв України i люди в нiй, як виявилося не налаштованi на переказування коштiв росiянам.

Все це ми виклали на своїй сторiнцi в «Друзях» – http://druzi.org.ua/u5396. Декiлька хвилин тому, в пiдтвердження наших очiкувань зi стрiчок акаунтiв наших журналiстiв а також близько ста наших прихильникiв зникли «ВСI» записи.

Детальніше: http://newsdaily.com.ua/post/175097

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Анонім

    можливо,спочатку потрібно придивитися до політики сайту.А люди,взагалі,не дуже й схильні переказувати кошти будь-кому.слова,слова

  2. Ну його на [пі-пі-пі] видаляюся і переходжу на weua

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh