Новини

Українська Соцiальна мережа «Друзi» — належить росiянам

Останнім часом, з метою мінімізації деструктивного впливу з боку спецслужб Російської Федерації, в мережі Інтернет стартували проекти українських соціальних мереж.

Першою була weua.info, а за нею druzi.org.ua.

Остання, на відміну від проекту львівян процвітає, а weua.info потерпає від потужних розгалужених ДДОС атак та інших хакерських втручань.

Іноземна сторона намагається недопустити становлення незалежності українців у всесвітній мережі. Але, виявляється ворог просунувся набагато ближче, аніж ми сподівались. Проект druzi.org.ua повністю проросійський і створений на замовлення ФСБ. Кореспонденти видання newsdaily взнали правду.
Українська Соцiальна мережа «Друзi» — належить росiянам

Матеріали далі з http://newsdaily.com.ua/post/175097

Зранку соцiальна мережа «Друзi» ввела в обiг грошi «Даріки».

Як з’ясувалося баланс поповнюється за допомогою Perfect Money, на сайтi якого стоїть лозунг — «Надёжный финансовый сервис от Калининграда до Владивостока». Тобто всi жителi країн СНД при входi на сайт бачать саме цей росiйський лозунг.

Соцiальна мережа «Друзi» була створена виключно для жителiв України i люди в нiй, як виявилося не налаштованi на переказування коштiв росiянам.

Все це ми виклали на своїй сторiнцi в «Друзях» – http://druzi.org.ua/u5396. Декiлька хвилин тому, в пiдтвердження наших очiкувань зi стрiчок акаунтiв наших журналiстiв а також близько ста наших прихильникiв зникли «ВСI» записи.

Детальніше: http://newsdaily.com.ua/post/175097

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України