Авторські статті

Українці в Росії скаржаться на тиск через не підтримку вторгнення Путіна

На українців у Росії тиснуть, якщо ті публічно засуджують воєнне вторгнення Путіна на територію України. Про це заявляють представники української діаспори. У Росії офіційно проживає близько двох мільйонів етнічних українців, а за неофіційними даними, до 10 мільйонів. Це третя за кількістю національна меншина в Росії.

При цьому там немає повноцінних українських шкіл, садочків, хоча б одного україномовного каналу, радіостанції чи федеральної газети. Фактично українці на території Росії позбавлені прав, які гарантує Федерація нацменшинам. При цьому російськомовних громадян у Криму, що не мають ніяких утисків, Путін захищає за допомогою озброєних військових. Будь-яке засудження політики Путіна в самій Росії переслідується і репресується.

Якщо конфлікт між Росією та Україною загострюватиметься, етнічні українці вимушені будуть повертатися на Батьківщину, кажуть представники української діаспори в Росії. Як повідомлялося раніше, Російські військові зізнались, що по-справжньому почнуть діяти з 17 березня. Операцію зі взяття Криму планують завершити до кінця місяця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

 1. [гав-гав] ты дядя вова,
  ты оборванный мудак.
  Гнида подлая и [гав-гав]
  тварь законченная [гав-гав]
  До каких ты пор падлюка
  будешь нервы портить срань?
  Рыжий демон,лысый высер,
  подлый трус и лживый пес.
  Чтоб ты здох паскуда срочно,
  не сегодня ,а сейчас!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.