Діаспора

Українці у Польщі вийшли на мітинг, вимагаючи від Києва реформ

    Активісти «Варшавського Євромайдану» пікетували Посольство України в Польщі, протестуючи проти «застою реформ в Україні». Приводом для маніфестації стало призначення Генпрокурором України Віктора Шокіна. Про це VIDIA повідомили організатори акції «Стоп свавіллю призначень!».


Українці підготували звернення до Президента, Верховної Ради та Прем’єр-міністра України з вимогою звільнити Віктора Шокіна, який «працював у ГПУ ще за часів Ющенка і Януковича, і не проходив конкурсного відбору».

Протестувальники також вимагали від керівництва держави притягнути до кримінальної відповідальності Віталія Ярему «за саботування розслідування злочинів проти Євромайдану», а також — провести відкритий конкурс на посаду Генпрокурора.

«Аналіз призначення Шокіна В.М. на посаду Генпрокурора для усіх присутніх виконав Роман Коваль, докторант політології Варшавського університету. За його словами, процедура голосування під час схвалення Верховною Радою Шокіна була порушена. Крім того, стався парадокс, коли високопосадовець, який мав би контролювати закон, сам призначається з порушенням цього закону», — йдеться у повідомленні Euromajdan Warszawa.
Студент другого курсу Вищої школи менеджменту у Варшаві Віктор Лозінський, виступаючи на мітингу, обурився тим, що вбивці Небесної Сотні досі не покарані.

Нагадаємо, днями Польща призначила свого уповноваженого з підтримки реформ в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України