Техно

Як користуватися апаратом плазмового різання?

Плазмова різка являє собою процес, при якому в стовп електродної дуги безперебійно подається струмінь неіонізованого газу. За рахунок енергії дуги нагрівається газ, який іонізується. Потім він переходить в плазмовий струмінь. На основі цього механізму розроблений апарат аргонодугового зварювання, який придбав широке застосування в багатьох сферах промисловості.

Сучасні розробки устаткування дозволяють плазмовій дузі додатково стискатися при впливі швидкісного вихрового потоку газу, що створює інтенсивний і дуже концентрований теплової джерело енергії. Цей потужний джерело енергії використовують для різання металів. Технологія різання може здатися складною, але сам процес легко вивчаємо і виконуємо. Рекомендуємо Вам для більш точної різки звертатися до спеціалістів. Компанія СавВатс пропонує клієнтам професійну плазмову різку металу. Більш детальніше ви можете прочитати на http://savvats.com.ua/uslugi/termicheskaja-i-plazmennaja-rezka-metalla/.

Початок роботи апарату плазмового різання здійснюється за рахунок подачі стисненого повітря в апарат. Джерелами стисненого повітря можуть бути: балони, наповнені стисненим повітрям; заводські системи підключення до джерел стисненого повітря або повітряні невеликі компресори. Велика частина апаратів плазмової різки і апарату точкового зварювання забезпечені регулятором розподілу потоку і подачі повітря в систему.

Починаючи роботу з апаратом плазмового різання, необхідно підібрати напругу або температуру, при цьому краще зробити кілька плазмових розрізів на максимальній напрузі. У міру необхідності (все залежить від швидкості різання) напругу можна злегка зменшити. Якщо вдається правильно підібрати температуру і швидкість різання, то розріз виходить чистий без окалини і розрізається метал майже не деформується.

Починаючи плазмове різання, пальник необхідно розташовувати ближче до краю основного металу, що розрізає. Натиснути кнопку вмикача пальника (апарат плазмового різання має зручну панель управління), для того щоб пішла подача повітря. Спочатку запалюється «чергова» дуга, а потім вже запалюється і ріжуча дуга. Як тільки вона запалилася, необхідно почати повільно рухати пальник в напрямку лінії передбачуваного розрізу. Швидкість переміщення пальника регулюйте так, щоб було видно іскри і зі зворотного боку металу.

Дугу вогню направляйте під прямим кутом вниз до площини розрізає металу.

Якщо метал не прорізаний наскрізь – іскри із зворотного боку металу не буде, в цьому випадку перевірте напругу, швидкість переміщення пальника або кут напрямку вогню на поверхню металу. При закінченні різання нахиліть злегка пальник в сторону (до кінця розрізу) або зупиніться.

Відпустіть кнопку вмикача. Якийсь час повітря ще буде подаватися для охолодження апарату і частин пальника або для відновлення різання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України