Українці розповіли, що наразі думають про дружбу з Росією

Журналісти провели опитування в усіх областях України щодо ставлення до Росії. Результати були запропоновані під час телемарафону ТСН за 21 березня. Людей просто на вулиці питали про те, чи має Україна дружити з РФ. Відповіді були дуже різні.

Зокрема, в Сумах люди зізнавалися, що вже “на підсвідомому рівні сприймають росіян, як агресорів”. А в Одесі казали, що “до Криму нахабно залізли, і Путін – нахаба”. В Івано-Франківську пролунала думка про те, що “маємо бути дружніми з усіма”. У Львові також підкреслили, що “з росіянами не зашкодить дружить”, на відміну від “влади російської”.

Дехто обурений: “нахабно увірватися на територію країни, українську мову ненавидять просто, пропадають журналісти – що за діла з такою дружбою?”. Люди не приховували, що звикли жити в існуючих кордонах і не хотіли, наприклад, “щоб Луганськ був російським”.

Водночас не бракувало тез про те, що обидві країни “мають дружити”, бо “як не крути, вони наші брати”, хоч і “вчиняють дуже не гарно”. “Ми все життя жили з росіянами, у нас усе добре”, – сказали журналістам у Миколаєві. У Запоріжжі довелося почути думку про те, що “ми єдина держава, брати, у нас усе спільне”. Інші просто вважають, що “в Росії круто”. У Донецьку сказали про те, що в Росії “люди чудові, питань нема”, але “жити ліпше в Україні”. Це досить поширена думка, як і та, що “сусідів просто не обирають”. Втім скрізь нормальних людей запрошують приїздити в гості. Кажуть, таким завжди раді – незалежно від їх національності чи громадянства. Як уже повідомлялося, схід і південь досі хочуть дружити з Росією, попри анексію Криму.

Comments

0 comments

11 коментарів

 1. ЕЛЕНА КИЕВ

  ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?
  “….. МИРОЛЮБИВ СОЛДАТ- ИВАН БОМБИЛ КАБУЛ АФГАНИСТАН. В ИХ КИШЛАКИ И ГОРОДА НЕ МИР ПРИШЕЛ, ПРИШЛА БЕДА. СПРОСИ У ВДОВ, ДЕТЕЙ ЧЕЧНИ: -ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ ? КТО ОН, РУССКИЙ “МИРОТВОРЕЦ”, ТЕБЕ ОТВЕТИТ ГОРДЫЙ ГОРЕЦ. ГРУЗИН УЛЫБЧИВЫЙ ВСЕГДА, СЕГОДНЯ ПРОСТО ПРОМОЛЧИТ. ОТ МИРОЛЮБИЯ СОСЕДА СЕЙЧАС ЕГО ЗЕМЛЯ ГОРИТ. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ? И ОТ КИТАЯ ДО ЛИТВЫ НАЙДЕТСЯ ЛЬ ХОТЬ ОДИН СОСЕД, КОТОРЫЙ ТВЕРДО СКАЖЕТ “НЕТ”?

  Відповіcти

 2. ЕЛЕНА КИЕВ

  ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?
  “….. МИРОЛЮБИВ СОЛДАТ- ИВАН БОМБИЛ КАБУЛ АФГАНИСТАН. В ИХ КИШЛАКИ И ГОРОДА НЕ МИР ПРИШЕЛ, ПРИШЛА БЕДА. СПРОСИ У ВДОВ, ДЕТЕЙ ЧЕЧНИ: -ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ ? КТО ОН, РУССКИЙ <>, ТЕБЕ ОТВЕТИТ ГОРДЫЙ ГОРЕЦ. ГРУЗИН УЛЫБЧИВЫЙ ВСЕГДА, СЕГОДНЯ ПРОСТО ПРОМОЛЧИТ. ОТ МИРОЛЮБИЯ СОСЕДА СЕЙЧАС ЕГО ЗЕМЛЯ ГОРИТ. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ? И ОТ КИТАЯ ДО ЛИТВЫ НАЙДЕТСЯ ЛЬ ХОТЬ ОДИН СОСЕД, КОТОРЫЙ ТВЕРДО СКАЖЕТ <>?

 3. ЕЛЕНА КИЕВ

  ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?

 4. Росіяни самі винні в санкціях, мало хто з них став на сторону правди Майдану, майже ніхто не став на захист укр. людей , укр. культури і мови, захист Криму. Більшість з них , не знають , що таке демократія, повага до інших національностей , культур і мов. Що говорять про себе лише агресивні коментарі проти вступу Украіни в ЕС. В Америці,ЕС, Украіні …живе стільки росіян.
  На краще життя мають право всі люди, не залежно від національності. І ця рос. пасивність в часи Майдану і в Кримі зовсім не прикрасила народ Росіі. А скільки агресіі було в часи Майдану. Якщо весь світ засудив, значить повинно так бути.
  Украіна зараз на правильному шляху, нарешті правда і справедливість перемогли в Украіні. Добро пожаловать в ЕС !

 5. C нашим новым провительством Украины просрали Крым…идиоты…а теперь всех обвеняют….русские хороший народ….а лозунги и выступают против русских только западная (Львов и всякая плесень)так что думайте…

 6. Олександр Суми

  Дружби України з Росією ніколи не було. Дружба можлива лише на умовах рівних прав. На умовах взаємоповаги, що є найпершим. Яка може бути дружба між росіянами, котрі вважають себе “ізбранной рассой”, зневажають всі покорені народи, і українцями, котрі зневажають росіян за їх огидні ознаки?

 7. Харьков

  Хоть раз народ может сам решить в каком государстве он хочет жить? И пора с это принять как должное. Киев и Львов не могут решать за подавляющее большинство крымчан.

 8. наталья

  Русские люди – это просто нормальные, хорошие люди. Дружить, конечно, надо. Они не виноваты, что их зомбируют и стравливают с нами. Я за дружбу между украинцами, россиянами, молдованами. При любых обстоятельствах надо оставаться людьми.

 9. Одесса

  О чём можно говорить, если в Педерации последний синюшный бомж мечтает о Великой России? Последняя шалашовка сравнивет себя с царицей! Лозунг у этих ублюдков один – кто не с нами, тот против нас. А противника уничтожают. Такой “друг” за столом в спину нож воткнёт и не поморщится. С кем дружить? Тот процент людей, которые не хотят войны, это граждане мира, а не Росии.

 10. Путінську політику підтримують 99 % рускіх….

 11. Виктор

  Я не против россиян я против путинской политики

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh