Авторські статті

Українці розповіли, що наразі думають про дружбу з Росією

Журналісти провели опитування в усіх областях України щодо ставлення до Росії. Результати були запропоновані під час телемарафону ТСН за 21 березня. Людей просто на вулиці питали про те, чи має Україна дружити з РФ. Відповіді були дуже різні.

Зокрема, в Сумах люди зізнавалися, що вже “на підсвідомому рівні сприймають росіян, як агресорів”. А в Одесі казали, що “до Криму нахабно залізли, і Путін – нахаба”. В Івано-Франківську пролунала думка про те, що “маємо бути дружніми з усіма”. У Львові також підкреслили, що “з росіянами не зашкодить дружить”, на відміну від “влади російської”.

Дехто обурений: “нахабно увірватися на територію країни, українську мову ненавидять просто, пропадають журналісти – що за діла з такою дружбою?”. Люди не приховували, що звикли жити в існуючих кордонах і не хотіли, наприклад, “щоб Луганськ був російським”.

Водночас не бракувало тез про те, що обидві країни “мають дружити”, бо “як не крути, вони наші брати”, хоч і “вчиняють дуже не гарно”. “Ми все життя жили з росіянами, у нас усе добре”, – сказали журналістам у Миколаєві. У Запоріжжі довелося почути думку про те, що “ми єдина держава, брати, у нас усе спільне”. Інші просто вважають, що “в Росії круто”. У Донецьку сказали про те, що в Росії “люди чудові, питань нема”, але “жити ліпше в Україні”. Це досить поширена думка, як і та, що “сусідів просто не обирають”. Втім скрізь нормальних людей запрошують приїздити в гості. Кажуть, таким завжди раді – незалежно від їх національності чи громадянства. Як уже повідомлялося, схід і південь досі хочуть дружити з Росією, попри анексію Криму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

11 коментарів

 1. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?
  “….. МИРОЛЮБИВ СОЛДАТ- ИВАН БОМБИЛ КАБУЛ АФГАНИСТАН. В ИХ КИШЛАКИ И ГОРОДА НЕ МИР ПРИШЕЛ, ПРИШЛА БЕДА. СПРОСИ У ВДОВ, ДЕТЕЙ ЧЕЧНИ: -ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ ? КТО ОН, РУССКИЙ “МИРОТВОРЕЦ”, ТЕБЕ ОТВЕТИТ ГОРДЫЙ ГОРЕЦ. ГРУЗИН УЛЫБЧИВЫЙ ВСЕГДА, СЕГОДНЯ ПРОСТО ПРОМОЛЧИТ. ОТ МИРОЛЮБИЯ СОСЕДА СЕЙЧАС ЕГО ЗЕМЛЯ ГОРИТ. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ? И ОТ КИТАЯ ДО ЛИТВЫ НАЙДЕТСЯ ЛЬ ХОТЬ ОДИН СОСЕД, КОТОРЫЙ ТВЕРДО СКАЖЕТ “НЕТ”?

  Відповіcти

 2. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?
  “….. МИРОЛЮБИВ СОЛДАТ- ИВАН БОМБИЛ КАБУЛ АФГАНИСТАН. В ИХ КИШЛАКИ И ГОРОДА НЕ МИР ПРИШЕЛ, ПРИШЛА БЕДА. СПРОСИ У ВДОВ, ДЕТЕЙ ЧЕЧНИ: -ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ ? КТО ОН, РУССКИЙ <>, ТЕБЕ ОТВЕТИТ ГОРДЫЙ ГОРЕЦ. ГРУЗИН УЛЫБЧИВЫЙ ВСЕГДА, СЕГОДНЯ ПРОСТО ПРОМОЛЧИТ. ОТ МИРОЛЮБИЯ СОСЕДА СЕЙЧАС ЕГО ЗЕМЛЯ ГОРИТ. ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ? И ОТ КИТАЯ ДО ЛИТВЫ НАЙДЕТСЯ ЛЬ ХОТЬ ОДИН СОСЕД, КОТОРЫЙ ТВЕРДО СКАЖЕТ <>?

 3. Росіяни самі винні в санкціях, мало хто з них став на сторону правди Майдану, майже ніхто не став на захист укр. людей , укр. культури і мови, захист Криму. Більшість з них , не знають , що таке демократія, повага до інших національностей , культур і мов. Що говорять про себе лише агресивні коментарі проти вступу Украіни в ЕС. В Америці,ЕС, Украіні …живе стільки росіян.
  На краще життя мають право всі люди, не залежно від національності. І ця рос. пасивність в часи Майдану і в Кримі зовсім не прикрасила народ Росіі. А скільки агресіі було в часи Майдану. Якщо весь світ засудив, значить повинно так бути.
  Украіна зараз на правильному шляху, нарешті правда і справедливість перемогли в Украіні. Добро пожаловать в ЕС !

 4. C нашим новым провительством Украины просрали Крым…идиоты…а теперь всех обвеняют….русские хороший народ….а лозунги и выступают против русских только западная (Львов и всякая плесень)так что думайте…

 5. Дружби України з Росією ніколи не було. Дружба можлива лише на умовах рівних прав. На умовах взаємоповаги, що є найпершим. Яка може бути дружба між росіянами, котрі вважають себе “ізбранной рассой”, зневажають всі покорені народи, і українцями, котрі зневажають росіян за їх огидні ознаки?

 6. Хоть раз народ может сам решить в каком государстве он хочет жить? И пора с это принять как должное. Киев и Львов не могут решать за подавляющее большинство крымчан.

 7. Русские люди – это просто нормальные, хорошие люди. Дружить, конечно, надо. Они не виноваты, что их зомбируют и стравливают с нами. Я за дружбу между украинцами, россиянами, молдованами. При любых обстоятельствах надо оставаться людьми.

 8. О чём можно говорить, если в Педерации последний синюшный бомж мечтает о Великой России? Последняя шалашовка сравнивет себя с царицей! Лозунг у этих ублюдков один – кто не с нами, тот против нас. А противника уничтожают. Такой “друг” за столом в спину нож воткнёт и не поморщится. С кем дружить? Тот процент людей, которые не хотят войны, это граждане мира, а не Росии.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.