Авторські статті

Українці помирають за свою батьківщину, свободу і честь!

Вже давно ні для кого не секрет, що російські Фсбшники та інша “путінська мразь” активно беруть участь у придушенні мітингу на Майдані, використовуючи для цього бойові патрони і стріляючи на поразку. Число загиблих мітингувальників за кілька днів понад 50 осіб, поранених ніхто й не вважає.

Це ті самі виродки, які вбивали мирних чеченців, зараз роблять теж саме на Україні , досвід у них в цій справі великий. Втім, ні на що, окрім як вбивства беззахисних мирних людей ці боягузливі виродки і не здатні. У мітингу беруть участь не тільки українці, на барикадах видно прапори Канади, Німеччини і навіть ічкерійського прапор. Це люди, які не можуть байдуже дивитися на це беззаконня, вже остаточно збожеволілого і загруз у чужій крові Путіна і його поплічників.

На відміну від західних країн, ООН та інших світових організацій, які створювалися щоб такому беззаконню протистояти. Українців вбивають тільки тому що вони хочуть свободи і незалежності. Як відомо – свобода це не те, що вам дали, а те, чого у вас не можна відняти.

І я не сумніваюся, що рано чи пізно українці завоюють цю свободу і не важливо якою ціною. Це вам не москалі з рабською натурою і комплексом неповноцінності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України