Українці помирають за свою батьківщину, свободу і честь!

Вже давно ні для кого не секрет, що російські Фсбшники та інша “путінська мразь” активно беруть участь у придушенні мітингу на Майдані, використовуючи для цього бойові патрони і стріляючи на поразку. Число загиблих мітингувальників за кілька днів понад 50 осіб, поранених ніхто й не вважає.

Це ті самі виродки, які вбивали мирних чеченців, зараз роблять теж саме на Україні , досвід у них в цій справі великий. Втім, ні на що, окрім як вбивства беззахисних мирних людей ці боягузливі виродки і не здатні. У мітингу беруть участь не тільки українці, на барикадах видно прапори Канади, Німеччини і навіть ічкерійського прапор. Це люди, які не можуть байдуже дивитися на це беззаконня, вже остаточно збожеволілого і загруз у чужій крові Путіна і його поплічників.

На відміну від західних країн, ООН та інших світових організацій, які створювалися щоб такому беззаконню протистояти. Українців вбивають тільки тому що вони хочуть свободи і незалежності. Як відомо – свобода це не те, що вам дали, а те, чого у вас не можна відняти.

І я не сумніваюся, що рано чи пізно українці завоюють цю свободу і не важливо якою ціною. Це вам не москалі з рабською натурою і комплексом неповноцінності.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Парадокс в том, что украинцы умирают за потерю своей независимости и превращение своей страны в колонию ЕС и США. Вместо Януковича придут к власти такие же правители, только с другой политической полярностью. Других, способных отстоять и поднять государственность Украины, у нас просто нет. Так, что народ получит обмен шила на мыло. Единственная выгода – будет чем верёвку мылить после получения кредитов МВФ и роста цен на всё.

  2. Запорожець

    “…ще покриють Україну червоні жупани…” Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh