Авторські статті

Коментар “Правого сектору” у зв’язку з заявою В. Януковича

Ознайомившись із заявою В. Януковича, ми мусимо констатувати той очевидний факт, що злочинний режим ще досі у достатній мірі не усвідомив ні величини власних злодіянь, ні сили народного гніву.

Ця заява не містить у собі чітких зобов’язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян (зокрема, термінового арешту В. Захарченка, командирів “Беркуту” та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов’язків О. Якименка, В. Пшонки та П. Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності), щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій.

Відтак, ми схильні бачити у заяві Януковича чергове окозамилювання. Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя.

Лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

  1. Совершенно согласен первоочередными действиями должны быть арест силовиков во главе с Захарченко и Пшонкой. Да и вообще какие могут быть разговоры с тем человеком по которому скучает Гаагский трибунал.

  2. Пока не сядут преступники, виновные в убийствах, грабившие страну, унижавшие народ – Майдан должен стоять. А верить Януковичу нельзя, он врал постоянно

  3. Совершенно согласен! Янукович десятки раз обещал и делал всё наоборот. Пока не будет в отставке и не сядут преступники – нельзя уходить с Майдана!

  4. Совершенно согласен! Янукович десятки раз обещал и делал всё наоборот. Пока не будет в отсавке и не сядут преступники – нельзя [гав-гав]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.