Українці отримують найнижчу зарплату у Європі

Одиниця виміру – євро, тому на показник впливає ще і його курс в національній валюті.

Відбулася визначна подія: перше місце в Європі за рівнем зарплат (з кінця) посіла України, відтіснивши Молдавію на друге місце. Тепер трійка лідерів за підсумками 2013 розташовується так: епічне “золото” – в України, почесне “срібло” – у Молдавії, втішна “бронза” – у Болгарії. Колишні аутсайдери, типу Албанії та Косово, поступово пішли вниз в цьому рейтингу і більше не конкурують з Молдавією і Україною.

Взагалі, там можна викопати багато цікавих співвідношень: скажімо, диктаторська Білорусь за цим показником в 2,6 рази вище України (правда ще до Революції Гідності). За результатами 2014 року Україна швидше за все посяде вдруге почесне перше місце.

Передова євросоюзівська Болгарія, балканський бастіон цивілізації, в 1,7 рази має меншу середню зарплату в порівнянні з варварською відсталою Туреччиною. Проблемна Греція, яка страждає від кризи, досі багатша ядерній і космічній Росії в 1,45 рази. Добре видно збільшується відрив Естонії від інших своїх балтійських сусідок на півдні. Ну і так далі. Ось показник, накладений на карту Європи, тут все добре видно:

 

Джерело : Вікіпендія

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh