Авторські статті

Українці отримують найнижчу зарплату у Європі

Одиниця виміру – євро, тому на показник впливає ще і його курс в національній валюті.

Відбулася визначна подія: перше місце в Європі за рівнем зарплат (з кінця) посіла України, відтіснивши Молдавію на друге місце. Тепер трійка лідерів за підсумками 2013 розташовується так: епічне “золото” – в України, почесне “срібло” – у Молдавії, втішна “бронза” – у Болгарії. Колишні аутсайдери, типу Албанії та Косово, поступово пішли вниз в цьому рейтингу і більше не конкурують з Молдавією і Україною.

Взагалі, там можна викопати багато цікавих співвідношень: скажімо, диктаторська Білорусь за цим показником в 2,6 рази вище України (правда ще до Революції Гідності). За результатами 2014 року Україна швидше за все посяде вдруге почесне перше місце.

Передова євросоюзівська Болгарія, балканський бастіон цивілізації, в 1,7 рази має меншу середню зарплату в порівнянні з варварською відсталою Туреччиною. Проблемна Греція, яка страждає від кризи, досі багатша ядерній і космічній Росії в 1,45 рази. Добре видно збільшується відрив Естонії від інших своїх балтійських сусідок на півдні. Ну і так далі. Ось показник, накладений на карту Європи, тут все добре видно:

 

Джерело : Вікіпендія

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.