Саудівська Аравія заявила про доречність ціни на нафту в 10$!

Ще 21-го грудня Міністр нафти Саудівської Аравії Алі Наїмі дав інтерв’ю виданню MEES, витяги з якого зробили багато шуму в пресі, але в повному форматі воно так і не публікувалося ні в одному ЗМІ Росії. І дивно, чому преса і телебачення високодуховного обійшли стороною бесіду з журналістами представника настільки впливовою у світовому масштабі країни як Саудівської Аравія?

Може я і помиляюся, але припущу, що основною причиною тотального ігнорування повного тексту бесіди з Алі Наїмі було те, що в міністр зробив просто шокуючу заяву – для Саудівської Аравії цілком доречна ціна на нафту і в районі $ 10 за барель!

Так, на запитання журналіста “Яка буде ціна на нафту в довгостроковій перспективі?” Алі Наїмі відповів наступне: Це залежить від граничної вартості, і відрізняється від поля до поля. Наша гранична вартість не більше $ 10. Зараз у нас немає оцінок, але і через 10 або 20 років, це можуть бути ті ж $ 10.”

Наша гранична вартість не більше $ 10 … Фактично, один з головних гравців на нафтовому полі, заявив про те, що $ 10 / Brent це цілком виправдана ціна для Саудівської Аравії. Чи не постріл в голову це для тих країн, які не здатні через відсталість своїх видобувних потужностей та технічної відсталості на більш високі показники?

Що ж, залишається лише спостерігати за процесом при повній довірі словами Наїмі. Адже, погодьтеся, Аравія ніколи не буде грати собі в збиток і саудити вміють правильно розпоряджатися фінансовими потоками, достатньо лише поглянути міста, які виросли посеред пустелі за 30 років міста. А, що виросло в Росії за ці 30 років, крім рівня наркоманії, алкоголізму та абортів?

Злой Одессит

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

4 коментарі

 1. Avatar

  Так дрібнички, але приємно…

 2. Avatar

  среди нас кто-то рерднул,но я рад ,что Россия тоже этим дышит…

 3. Avatar

  Ну все , для России и Путина уже можно заказывать похоронную команду с духовым оркестром.

  • Avatar

   Так міністр нафти Саудівської Аравії Алі Наїмі уже заказав похоронну команду для кремля. чекаємо її з нетерпінням.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh