Українці – одні з найбідніших в Європі, а от поляки – багатші за росіян

Українці є одним з найбідніших народів світу поряд з більшістю держав Африки.

Про це свідчить звіт з останнього дослідження світового багатства Global Wealth Report, підготовлений аналітиками швейцарської Сredit Suisse.

У середньому річний дохід громадянина України складає менше 5 тисяч доларів, що в 10 разів менше, ніж у середній світовий показник.

На європейському континенті, крім України, до числа найбідніших країн увійшли тільки Білорусь і Молдова, а громадяни цих найближчих безпосередніх сусідів українців мають дохід від 5 до 100 тисяч доларів.

При цьому найбільші на Заході сусіди українців, поляки, виявилися багатшими ніж росіяни: аналітики оцінили їх доходи від 25 до 100 тисяч доларів , у той час як у Росії – від 5 до 25 тисяч доларів.

Згідно з дослідженням, найбагатшими жителями планети – з 200 включених до нього країн – є громадяни Швейцарії з середнім майном понад 500 тисяч доларів.

У десятку найбагатших увійшли австралійці а також жителі Норвегії, Люксембургу, США, Швеції, Франції, Сінгапуру, Бельгії та Данії з активами від близько 400 до 250 тисяч доларів.

За даними дослідження досі “10% світового населення володіє 86% світового багатства”. За оцінками Сredit Suisse, за останній рік вартість майна жителів країн, включених у дослідження, зросла майже на 5% – до 241 трильйонів доларів.

Gazeta.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh