Авторські статті

Цілий футбольний клуб став на захист червоно-чорних кольорів

Події довкола нечуваних санкції проти українців з боку функціонерів світового футболу набувають ще більших обертів. На захиста червоно-чорних кольорів став цілий футбольний клуб! Відтепер червоно-чорний прапор – офіційний символ ФК «Карпати».

Як відомо, на трибунах львівського стадіону «Україна», домашньої арени «Карпат», окрім традиційних зелено-білих прапорів та державних синьо-жовтих в уболівальників львівської команди в особливій пошані червоно-чорні кольори, що символізують вшанування героїв, пам’ять про їхні звитяги, безмежну волю до боротьби та перемоги.

Водночас, як засвідчили події минулого місяця, чи не будь-які прояви патріотизму на трибунах українських стадіонів опинились ледь не поза законом. Національна Федерація називає «інцидентами» розгортання червоно-чорних прапорів, вигуки «Бандера, Шухевич – Герої України!», скандування «Свободу чесним!» тощо, вбачаючи у цьому імовірний предмет для подальших дисциплінарних санкцій.

За таких обставин, коли певні сили намагаються змусити вболівальників ходити на футбольні матчі сірим безмовним строєм, ФК «Карпати» не може і не має права закривати на оце очі. Віднині червоно-чорний прапор набуває офіційного статусу у символіці футбольного клубу «Карпати», тож його поява на трибунах під час матчів «левів» буде вітатися ще палкіше.

Нагадаємо, що червоно-чорні барви використовувалися львів’янами у сезонах 1996/1997 років, також футболісти «Карпат» одягали червоно-чорну амуніцію на фінал Кубка України у 1999 році, коли грали проти київського «Динамо». Нарешті, у 2010 році кольори повернулися у вигляді резервної форми ФК «Карпати». А вже з наступного чемпіонату червоно-чорна смугаста форма нарівні із зелено-білою знову буде використовуватися в офіційних поєдинках гравцями «Карпат» – зараз саме триває робота над дизайном та виготовленням такого комплекту форми.

Для тих же, хто вважає використання патріотичної символіки «політикою», якій не місце на трибунах, повідомляємо: така атрибутика аж ніяк не суперечить спортивному характеру змагань, а навпаки створює відповідний настрій серед глядачів, націлює гравців на боротьбу, прищеплює патріотизм до рідної землі, повагу до самоідентичності , національної пам`яті, цим лише підсилюючи вагу місії футболу як потужного соціального явища.

Наш клуб ніколи і за жодних обставин не відмовиться від того, чим пишалися наші діди і батьки, а тепер пишаємося ми, галичани – нашою самобутністю, етнічним колоритом, незламним духом боротьби. Героям – слава!

За матеріалами офіційного сайту ФК “Карпати”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Та а на мою думку, Використайте свій патріотизм не лише у футболі, адже чи це карпати чи якась інша команда власники збагачуються а прості люди, як барани нічого не досягнуть а лише , віддано служать господарю….
    Я не проти патріотизму, але є багато способів проявляти націоналізм, Нехай, ці патріотики створять партію, пройдуть у верховну владу, візьмуть підконтроль країну, і створюють закони, котрі будуть на їх думку нормальними, о тоді ви будете патріотами, а не коли ви пєте пиво, і кричете як престрілені, слава героям….кричати не мішки носити….
    Вот так все життя прокричете, а що для країни зробете??? нічого, хочете змінити шось то міняйте, а не говоріть які ви чудові, і що там коли будуть приймати….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.