Україна може отримати від США катери берегової охорони

 Україна веде переговори з США про можливість безкоштовної передачі ВМСУ катерів берегової охорони.  Не вертольотоносців або авіаносців – а катерів берегової охорони. Правда, обговорюють ще варіант передачі Україні корветів і тральщиків, але вже за гроші, та й б \ у, за мінімально можливою ціною.

Повідомив про це координатор групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук, додавши, що також ведуться переговори з європейськими країнами  ОВС про отримання ВМС України комплектуючих, ЗІП і боєкомплектів до військово-морської техніки радянського виробництва, яка зараз є в складі ВМСУ.

На тлі того, що Україна зараз в прискорених темпах будує 2 малих броньованих артилерійських катери і розробляє морський патрульний катер типу «Лань», подібні переговори дуже показові. Увага приділяється не тільки захисту суші, а й морських кордонів. Як факт – не виключено і те, що потенційний противник зробить спробу вторгнення з боку моря.

Що примітно, подібне повідомлення від Дмитра Тимчука надійшло саме тоді, коли в Чорне море на позачергові вчення увійшли кораблі НАТО, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh