Росія втручається до виборів в Молдові

   Одного з кандидатів на пост Башкана – Ірину Влах – підтримує спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко. Іншими словами, Росія на пряму втручається у вибори абсолютно іншої держави, а точніше – її автономії, якою є Гагаузія.

Так, колишній прем’єр-міністр Молдови, голова правлячої Ліберально-демократичної партії Влад Філат вже з цього приводу підняв скандал: «Державні інститути повинні дати оцінку, як юридичну, так і політичну, сформованій ситуації – фінансування та просування Росією одного з кандидатів на посаду Башкана Гагаузії. Цей кандидат представлений виборцям так, ніби він є кандидатом на цю посаду не від Молдови, а від Москви ».

Тим не менш, слід взяти до уваги, що Гагаузія, в рівній мірі як і Придністров’я, є осередками нестабільності не просто всередині Молдови як незалежної держави, а й безпосередньо знаходиться біля самого Євросоюзу. І якщо говорити про будь-які фактори нестабільності, то розхитати Молдова в даному випадку буде куди простіше, ніж влаштувати вирвані роки НАТО в країнах Балтії.

Єдине, що грає на руку країні за площею менше Одеської області, так це те, що вона досить віддалена від потенційного постачальника живої сили і озброєнь. І навіть якщо буде спроба розпалювання конфлікту, то вона може стати останньою в історії “незалежних” Придністров’я і Гагаузії, підсумовує zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh