Авторські статті

Україна дізналася про терміни введення безвізового режиму з ЄС

Україна неминуче отримає безвізовий режим, заявив в інтерв’ю Новому часу представник України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв.

«Можу вас запевнити, що ми приблизно знаємо, коли фактично безвізовий режим почне діяти, але зараз я б не хотів називати конкретні дати, а сконцентруватися на виконанні домашніх завдань та критеріїв ЄС», – заявив дипломат.

Єлісєєв зазначив, що Україна вже досягла значного прогресу по 10 з 15 критеріїв плану дій щодо лібералізації візового режиму, згідно з останнім звітом профільної місії.

«Важливо, що ЄС задекларував готовність підготувати ще один останній звіт, в якому, як ми сподіваємося, Єврокомісія рекомендуватиме Європарламенту і Раді ЄС дати добро на впровадження безвізового режиму з Україною. Ми очікуємо, що цей звіт буде оприлюднений вже восени », – сказав він.

Якщо до цього часу Україна остаточно виконає всі  критерії, за словами Єлісєєва, Київ отримає можливість почати необхідні процедури по запуску безвізового режиму.

«Всі розмови, буде чи не буде безвізовий режим – це, знову ж, теоретична дискусія безнадійних песимістів. Безвізовому режиму бути, і це неминуче », – заявив дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh