Авторські статті

Путін проведе в Сочі заключну нараду з оборонної тематики

© Олексій Нікольський / Прес-служба президента РФ / ТАСС

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на суботній день, буде активно працювати в Сочі.

Як повідомив журналістам прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, 16 травня Путін проведе “заключну нараду з оборонної тематики, де будуть підведені підсумки” аналогічних нарад, що відбулися на цьому тижні.

Пєсков: Путін провів закриту нараду з питань “оборонки”
Крім того, президент планує відвідати дитячий освітній центр, що створюється в Імеретинській долині на базі готелю “Азимут”. “Це особиста ініціатива, дітище президента, де будуть проходити навчання особливо обдаровані діти за трьома основними напрямками – наука, мистецтво, спорт”, – зазначив представник Кремля. За його словами, Путін “традиційно використовує перебування в Сочі, щоб швидко туди заїхати і подивитися, як там іде підготовка”.

Пєсков додав, що в суботу президент “швидше за все, відвідає фінальну гру Нічної хокейної ліги”. “Якщо прийме рішення – може вийти на лід, щоб зіграти в гала-матчі, або просто обмежиться роллю глядача”, – сказав прес-секретар.

Президент перебуває у Сочі з 12 травня. За цей час він провів серію нарад з військової проблематики, зустрівся з держсекретарем США Джоном Керрі і президентом Абхазії Раулем Хаджимбою, а також оголосив про дострокові відставки губернаторів Омської, Іркутської, Ленінградської, Костромської областей і Камчатки, призначивши їх виконуючими обов’язки голів регіонів до вересневих виборів.

ТАСС

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України