Війна РФ проти України

Українцям показали наслідки обстрілу Харківщини. Фото

На Харківщині одна з громад заявила, що останній обстріл російських окупантів був найбільшим з часів заснування селища та розповіла про наслідки. Про це повідомив голова Печенізької громади Олександр Гусаров у Facebook.

В сообщении говорится, что прошлой ночью по поселку было нанесено три ракетных и несколько артиллерийских ударов со стороны оккупантов. В результате этого, погибла женщина и были ранены два человека. Был разрушен центр детского и юношеского творчества, пострадало сельхозпредприятие, на котором погибло девятнадцать коров.

Кроме того пострадали два жилых дома, десятки частных домовладений, дом культуры, были побиты крыши и гаражи. Среди критической инфраструктуры пострадал водопровод и часть линий электропередач.

 Украинцам показали последствия обстрела Харьковщины. ФОТО

 Украинцам показали последствия обстрела Харьковщины. ФОТО

 Украинцам показали последствия обстрела Харьковщины. ФОТО

 Украинцам показали последствия обстрела Харьковщины. ФОТО

Глава громади нагадав про безпеку та закликав усіх бути максимально обережними. Він зазначив, що російські окупанти ведуть війну нашою освітою, культурою, медициною, сільським господарством, вбивають наших людей. Він попросив земляків максимально обмежити пересування вулицями найближчими днями і триматися ближче до укриттів, пам’ятати про “правилу двох стін”.

Нагадаємо, триває сто шістдесят шосту добу героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню. ВСУ відбили кілька наступів окупантів. Російська армія намагалася прорвати оборону наших захисників у напрямках Мар’їнки та Шевченка, але безуспішно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України