Економіка

Українцям можуть списати всі кредити – названі умови

Повномасштабна війна в Україні, розв’язана Росією, триває. Українці продовжують втрачати своє житло, через обстріл руйнуються житлові будинки. У країні вже думають, як допомогти нашим громадянам.

Голова Комітету ВР з питань податкової політики Данило Гетьманцев розповів, що готується законопроект, згідно з яким кредити за купівлю квартири або авто, знищених під час війни, будуть списані.

«За дорученням Президента погодили з Главою Нацбанку та Прем’єр-міністром розробку законопроєкту про списання заборгованості зі споживчих кредитів на придбання рухомого та нерухомого майна, яке було знищено під час військових дій. У ВР внесемо законопроєкт протягом наступного тижня», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що зараз в Україні знаходяться сміливці, які купують нерухомість або продовжують вкладати у неї свої кошти. У березні всі будівництва в країні були заморожені, а ресурси спрямовані на оборону. Наразі спостерігається відновлення будівництва у всіх регіонах, де не відбуваються бойові дії. Аналітики констатують, що ціни на новобудови, навіть у валюті, зростають по всій країні порівняно з довоєнним рівнем. Це пов’язано, зокрема, зі збільшенням вартості будівельних матеріалів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України