Авторські статті

Українці зібрали понад 2 мільйони гривень на викуп бойового генерала Ігоря Павловського з в’язниці

Ще 15 мільйонів 900 тисяч гривень докладає Фонд родини Порошенків.

Небайдужі українці зібрали 2 млн. 100 тис гривень на викуп бойового генерала Ігоря Павловського. Ще 15 мільйонів 900 тисяч гривень докладає Фонд родини Порошенків.

Про це повдіомила вчора, 4 листопада Тамара Горіха Зерня

У зборі коштів взяло участь більше шести тисяч чоловік.

«Я хочу подякувати кожній людині, яка внесла свою посильну лепту у збір коштів на внесення судової застави за незаконно ув’язненого генерала. Як ми і обіцяли, ми з Мариною решту суми, яка потрібна, щоб генерала Павловського визволити на волю, внесемо з нашого благодійного Фонду прямо сьогодні. Для того, щоб уже завтра Ігор Валентинович був вдома разом з родиною», – зазначив Порошенко.

«Ігор Павловський – один із керівників оборони Маріуполя влітку 2014-го. За це в Росії проти нього порушена кримінальна справа. І це робить Павловському честь. А от спроба ув’язнити його в Україні – це ганьба владі і ганьба Зеленському. Тому що саме він замовив цю політичну вмотивовану справу. Напевно, Зеленський цілив у своїх політичних опонентів, але подібні його дії підривають обороноздатність держави», – наголосив п’ятий Президент.

Я особисто дуже хотіла б, щоб Зеленський правильно сприйняв цю подію, – продовжує Тамара Зерня у своєму дописі. Щоб він зрозумів, що шість тисяч людей – а по факту значно більше – в єдиному пориві показали йому той жест, яким він сьогодні вже насолоджувався у ВР.

Що українці захищають свою армію та своїх бойових генералів від людини, яка в силу непорозуміння називає себе Головнокомандувачем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України