Авторські статті

Українці пікетували посольство РФ у Відні через події на Азовському морі

У Відні не дуже активна громада, але події, подібні тій, що відбулась поблизу акваторії Азовського моря викликають реакцію активістів, особливо якщо інші діаспори проводять подібні акції (востаннє ми також робили акцію як частину глобального руху на підтримку Сенцова у червні).

В понеділок ми терміново подали заявку і у вівторок уже провели пікет під посольством РФ у Відні. Крім українців, прийшли представники грузинської громади (традиційно нас підтримують), представники політичного руху ПанЄвропа Австрія, поляки. Разом було осіб 30, що досить багато для нашої традиційної активності.

Ми тримали плакати з гаслами Stop Russian Aggression, Russia Attacks Ukraine. Два десятки синіх і жовтих човників, які ми зробили з паперу залишити біля посольства нам не дозволили австрійські прикордонники, які його охороняють.

Мета заходу: звернути увагу громадськості і офіційних інституцій на військову агресію РФ, адже часто доводиться чути від австрійців здивування, що ніхто про це не говорить і не пише. (Насправді, пишуть, але рідко і скупо)

Повага і подяка всім, хто прийшов вчора під стіни посольства країни-агресора і висловив свою позицію: українцям, австрійцям, грузинам, полякам.
Фото: Wasyl Kurz

голова ГО «Центр українських ініціатив»

Олександра Саєнко

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.