Війна РФ проти України

Українські захисники перейшли до контрнаступу

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, за час війни російська армія втратила 32 150 осіб особового складу

У Росії такі дані старанно приховують від громадськості, щоб не виховувати хвилю обурення та гніву. Крім того, пропагандисти розповсюджують фейки про ЗСУ та війну в Україні, не доносячи людям реальних фактів. Наразі пропагандисти поширюють інформацію про нібито мобілізацію жінок до лав ЗСУ.

Головнокомандувач ВВС Валерій Залужний розповів, що Збройні сили України перейшли до контрнаступних дій на окремих напрямках у боротьбі з російською армією, передає РБК-Україна.

Головнокомандувач ЗСУ не розповів, на яких напрямках рухаються українські військові. Проте нещодавно в Херсонській мерії повідомляли, що ЗСУ контрнаступають із трьох напрямків у бік Херсона.

“Збройні сили РФ продовжують обстрілювати артилерією та мінометами підрозділи наших сил оборони в Чернігівській та Сумській областях. Ми ведемо вогонь у відповідь. На окремих напрямках ми перейшли до контрнаступальних дій”, – йдеться у повідомленні.

Також Залужний повідомив, що загальна ширина фронту сьогодні становить 2450 км. На 1105 км їх ведуться активні бойові дії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України