Війна РФ проти України

Мобілізація жінок до лав ЗСУ: про що попередили українок

У Російській Федерації дуже люблять розганяти різні фейки щодо війни в Україні. Наразі пропагандисти поширюють інформацію про нібито мобілізацію жінок до лав ЗСУ.

Про це йдеться у Телеграм-каналі Центру протидії дезінформації при РНБО.

Нагдаємо: Змінилися правила перетину кордону України військовозобов’язаними. Хто з чоловіків може виїхати закордон – про це у нашому матеріалі.

Проросійські Телеграм-канали розповсюдили фото документа, нібито підписаного начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою.

У документі йдеться про те, що територіальним центрам комплектування необхідно “до 15.06.2022 року підготувати списки жінок, які стоять на військовому обліку … та провести мобілізаційні заходи, а до 31.06.2022 року організувати заходи для постановки на військовий облік жінок віком від 18 до 60 років.

У РНБО пояснюють, що цей документ є фейковим і що немає потреби для обов’язкового призову жінок на військову службу.

“Застерігаємо! Розповсюджуваний фейк розрахований на “внутрішнього” споживача і має на меті створення вогнищ соціальної нестабільності в окремих регіонах України”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося про те, що крадуть окупанти. У росіян користуються попитом бойлери, взуття та шкарпетки українців. Росіяни вкрали навіть мармуровий унітаз із садиби Попова, разом з пилками та шуруповертом. Злочинний рейтинг очолює собача будка, яку помітили на вантажівці із літерою “Z”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України