Економіка

Українська компанія з виробництва нержавіючих труб домовилася про прямі поставки в Єгипет

Компанія Centravis, один із найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, отримала схвалення як постачальник труб у шести єгипетських компаній.

Передає Голос українською  з посиланням на GMK Center.

Ексклюзивна агентська угода «Сентравіс» уклав з єгипетською Trading Co, що спеціалізується на нафтогазовій промисловості. Дистриб’ютор представлятиме продукцію в сегменті «труби загального призначення» під проєкти Oil & Gas у Єгипті.

Також у поточному місяці «Сентравіс» отримав схвалення як постачальник п’яти єгипетських компаній:

    Petrojet;Badr Petroleum Company;Belayim Petroleum Company;Khalda Petroleum Co.;Agiba Petroleum Company.

Український виробник труб домовився про прямі поставки в Єгипет

Водночас українська компанія шукає агентів для виходу на ринок з інструментальними трубами. Зокрема, компанія веде переговори з компанією ALHASHEMIAH INTERNATIONAL ENGINEERIING INDUSTRIES COMPANY щодо постачання труб для проєктів опріснення води. Також продовжуються переговори з Egyptian General Petroleum Corporation, Power Generation Engineering & Service Co.

«Країни Північної Африки активно розвиваються. Ми готові забезпечити їх якісним продуктом та гарним сервісом», – наголосила Ірина Калініна, керівник відділу продажів «Сентравіс» на ринку Азії та Близького Сходу.

За її словами, компанія має намір зарекомендувати себе як постачальника в сегменті труб загального призначення, інструментальних та теплообмінних сегментах.

Варто зазначити, що раніше «Сентравіс» здійснював постачання труб до Єгипту через європейські ринки. У Єгипет «Сентравіс» має намір постачати весь асортимент труб, оскільки розглядає країну як один зі стратегічних ринків у 2022 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України