Війна рф проти України

Українські воїни зуміли до перемир’я нейтралізувати противника, що готовився обстріляти наші позиції

Уже багато чули, що за деякий час до початку перемир’я, бійці на фронті “завдали ураження” по противнику, який готувався перед самим перемир’ям обстріляти наші позиції.

Про це в себе на сторінці пише Роман Донік, повідомляє Голос українською.

Відпрацювали по декількох цілях, де за оперативною інформацією, проходило зосередження техніки, артилерії і особового складу. Зараз вже є підтверджені дані по знищеної техніки супротивника. І судячи з цифр, вони реально готували якусь гидоту. Були знищені 22-25 військових вантажівок (красиво стали, купчасто і потрапили чи то в бочку з паливом, то чи в заправник), 2 бехи, 2 МТЛБ і затесався “стріла 10”. Що там було причеплено до машин теж поки уточнюється. За живій силі точних даних немає, але росіяни на своїх ресурсах, по гарячих слідах, писали, що близько 20 убитих і близько 150 поранених (!!!) “мирних жителів”.

Мабуть, як завжди, шахтарі на пікнік зібралися. Після такого пикничка вони якраз БУКом Боїнг збили. Відповісти на наші дії “мирні шахтарі” вже не встигли. Спочатку зализували рани, а потім і перемир’я наспів. А ми перемир’я дотримуємося свято.

Так що армія воює і виконує єдине завдання – захищає наші мирні міста від російського світу.

Так що довіряйте армії. Допомагайте армії. Армія воює. Армія захищає Україну.

Якщо хочете Зберегти Собі нерви та помочь воюючій за Незалежність України армії – НЕ відмовляйте Собі в задоволенні

Потрібні делекомірі від 1 км, класу Nikon rangers 4k (або аналог). Труби спостереження / монокуляри (крайність від х20). Потужні планшетів (ОЗУ від 3 ГБ).

Коробка передач на Т4.

Два комплекти гуми артилерист на позашляховик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України