Українська частина дунайської переправи Україна-Румунія повністю готова. Відео

Пункт пропуску через українсько-румунський кордон для поромного сполучення “Орлівка-Ісакча” з української сторони готовий на 100%.

Про це повідомив у Facebook в.о. начальника Київської міської митниці в Державній фіскальній службі України Тупальський Сергій

– Офіційно пункт пропуску готовий вже на 99%. А фактично – на всі 100%.

Після здачі в експлуатацію це буде найсучасніший пункт пропуску в країні. І що більш важливо, для вантажоперевізників шлях з Одеси до причорноморських регіонів Болгарії, Румунії та Туреччини скоротиться на 200 км, а час на процедури митного контролю та оформлення – на 10-12 годин. – йдеться в повідомленні.

Україна та Румунія мають 187 кілометрів кордону по Дунаю, але не мають жодного мосту або поромної переправи. Сьогодні до Румунії можна дістатися тільки через Молдову.
Для цього вирішили будувати поромну переправу, яка з’єднає дві держави.

Новая трасса Одесса-Рени, объездная вокруг Рени и паромная переправа в Румынию

Транспортный коридор Украина-Южная Европа построен ✅ Построена украинско-румынская переправа через Дунай✅ Построена объездная вокруг Рени✅ Новая трасса Одесса-Рени – 290 км нового дорожного полотнаУкраинско-румынская переправа через Дунай "Орловка-Исакча" практически готова. Сейчас происходит процесс документального согласования. Украинская сторона переправы готова к запуску, румынская сторона заверила о готовности ввести в эксплуатацию свою часть во втором квартале 2019 года.Завершено строительство объездной вокруг города Рени, а также завершен ремонт трассы Одесса-Рени.По состоянию на август 2015 год дорожное полотно трассы Одесса-Рени находилось в неудовлетворительном состоянии. Глубокая колея, образовавшаяся в результате движения тяжелых автопоездов, затрудняло движение легковых автомобилей с небольшим клиренсом. Отбойники отсутствовали. На ряде участков отсутствовала дорожная разметка.Реконструкция трассы началась в 2016 году. Дорожное полотно обновили по всей протяженности трассы (290 км).На участках трассы внедрена европейская система принудительного снижения скорости Traffic calming measures.Возле молдавского села Паланка был построен новый мост. Старый мост, построенный в 60-х годах прошлого века, демонтировали почти полностью и построили мост заново.Также вокруг города Рени была построена объездная.Возле села Орловка построена паромная переправа через Дунай.Переправа откроет прямое сообщение с Румынией и позволит жителям двух государств свободно пересекать границу без виз, устранит необходимость проходить еще и молдавскую таможню в Джурджулешты, а также сократит путь из Украины в Евросоюз на 200км. Протяженность украинской границы с Румынией по Дунаю составляет 187 километров. Через Дунай нет ни одного моста или регулярной паромной переправы, поэтому сейчас попасть в Евросоюз можно только через Молдавию (погранпереход в районе Рени – Джурджулешты)Видео переправы: https://www.youtube.com/watch?v=Wf28i5u_CgcВидео объездной: https://www.youtube.com/watch?v=LjLmtmZxovk

Gepostet von Ukraine Now am Sonntag, 17. Februar 2019

 

З української сторони переправа вже збудована, а румунська сторона запевнила, що готова ввести в експлуатацію свою частину в другому кварталі 2019 року.
Крім того, була повністю реконструйована траса Одеса-Рені.

Таким чином, переправа відкриває транспортний коридор Україна-Південна Європа.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh