Спорт

Україна перемагає Боснію і Герцеговину з результатом 2:0 та миходить у плей-оф кваліфікації Чемпіонату світу з футболу

Збірна України з футболу проявила справжній характер і виграла вирішальний матч за вихід у плей-оф кваліфікації чемпіонату світу 2022 року в Катарі

16 листопада, збірна України в гостях грала проти команди Боснії і Герцеговини в рамках кваліфікації на чемпіонат світу-2022. На виїзді команда Олександра Петракова обіграла збірну Боснії і Герцеговини – 2:0.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а в другому українці таки дотиснули суперників. На 58-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Зінченко, а на 79-й закріпив перевагу Артем Довбик.
В цей же час збірна Фінляндії поступилася вдома французам – 0:2 і втратила шанс випередити команду України.

Таким чином, наша команда у неймовірно важкому груповому турнірі посіли друге місце і побореться за путівку на Мундіаль у стикових зустрічах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України