Подорожі

Угорці підняли штрафи за протермінування перебування на території ЄС та вносять осіб в базу SIS

Знову нас радує всіма улюблена Угорщина. І знову це стосується заробітчан, і нас перевізників

Пару днів тому в силу вступили нові правила по штрафах на рахунок протермінування. У двох словах, ті хто думає пробути більше 90 днів по біометрії в ЄС, майте на увазі що крім штрафу угорці взяли собі за звичку ще вносити вас в базу SIS, не дивлячись на те що раніше угорців цікавив лишень штраф.

І ще одне маленьке нововведення

Хто протермінує більше 90 днів, до штрафу вони можуть додати один 0, але в їхній валюті, тобто у форинтах. Якщо до 90 днів протермінування, вам загрожує лишень до 50000 (орієнтовно 140€) форинтів штрафу, коли більше 90 днів вам буде загрожувати 500000 (орієнтовно 1400€) форинтів штрафу, ну і звичайно по акції – депортація.

Так само і перевізники, які ідуть з перевантаженням більше як на 10% від дозволеної маси автомобіля штраф може бути такий самий

Тому порада для усіх хто проситься їхати через Угорщину з протермінуванням перебування – не їдьте до угорців. Їдьте краще на Польщу.

Ризики отримання депорту у випадку якщо вас по дорозі зупинять німці, однакові з обох сторін, а ось ризик депортації в Польщі на даний момент на багато менший, чим в Угорщині. І не перебувайте більше чим дозволено. Їдьте додому, подавайте на візи, і потім їдьте на більший термін до ЄС.

Для тих хто буде в коментарях писати зо їхав пару днів тому і нічого не було, перший штраф такого розміру отримала 07.03 жіночка яка їхала з Італії, і мала 130 днів протермінування. Венгри влупили 500000 форинтів штрафу.

На рахунок коментарів, типу я їхав платив штраф, і мені нічого не було, буду скоро їхати, не факт що вас поляки пропустять. Угорці ввели багато подорожуючих з протермінування в бази, і чхати на нас вони хотіли, і на наші права.

У клієнтів пасажирських перевізників вже такі випадки були, що декілька місяців тому платили штрафи, а тепер заїхати не можуть – бо в базі.

Всім вдалих подорожей, і менше проблем на кордонах

Про це Голосу українською повідомили в Ua-be Transport

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України