Zahony

Угорці підняли штрафи за протермінування перебування на території ЄС та вносять осіб в базу SIS

Знову нас радує всіма улюблена Угорщина. І знову це стосується заробітчан, і нас перевізників

Пару днів тому в силу вступили нові правила по штрафах на рахунок протермінування. У двох словах, ті хто думає пробути більше 90 днів по біометрії в ЄС, майте на увазі що крім штрафу угорці взяли собі за звичку ще вносити вас в базу SIS, не дивлячись на те що раніше угорців цікавив лишень штраф.

І ще одне маленьке нововведення

Хто протермінує більше 90 днів, до штрафу вони можуть додати один 0, але в їхній валюті, тобто у форинтах. Якщо до 90 днів протермінування, вам загрожує лишень до 50000 (орієнтовно 140€) форинтів штрафу, коли більше 90 днів вам буде загрожувати 500000 (орієнтовно 1400€) форинтів штрафу, ну і звичайно по акції – депортація.

Так само і перевізники, які ідуть з перевантаженням більше як на 10% від дозволеної маси автомобіля штраф може бути такий самий

Тому порада для усіх хто проситься їхати через Угорщину з протермінуванням перебування – не їдьте до угорців. Їдьте краще на Польщу.

Ризики отримання депорту у випадку якщо вас по дорозі зупинять німці, однакові з обох сторін, а ось ризик депортації в Польщі на даний момент на багато менший, чим в Угорщині. І не перебувайте більше чим дозволено. Їдьте додому, подавайте на візи, і потім їдьте на більший термін до ЄС.

Для тих хто буде в коментарях писати зо їхав пару днів тому і нічого не було, перший штраф такого розміру отримала 07.03 жіночка яка їхала з Італії, і мала 130 днів протермінування. Венгри влупили 500000 форинтів штрафу.

На рахунок коментарів, типу я їхав платив штраф, і мені нічого не було, буду скоро їхати, не факт що вас поляки пропустять. Угорці ввели багато подорожуючих з протермінування в бази, і чхати на нас вони хотіли, і на наші права.

У клієнтів пасажирських перевізників вже такі випадки були, що декілька місяців тому платили штрафи, а тепер заїхати не можуть – бо в базі.

Всім вдалих подорожей, і менше проблем на кордонах

Про це Голосу українською повідомили в Ua-be Transport

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh