Авторські статті

У Чернівцях дитина в дитсадку була покарана за те, що батько не здав гроші на 8-ме березня

В Чернівцях батьку у вайбер-чаті прислали світлину його дочки, яка сидить окремо поки інші бавляться

Це було зроблено навмисно, бо він гроші на 8-ме березня не здав, от батьківський комітет, в купі з виховательками і провели з ним «виховну роботу» за рахунок доці.

Про це повідомив Назар Приходько

За цим фактом, Чернівецька міськрада вже звернулася до поліції з проханням встановити чи був факт булінгу чи цькування, та я хотів би ось про що сказати:

У кого маленькі діти, чи ще свіжа пам‘ять, підтвердять: в більшості випадків, ці «комітети» і вайбер-чати – невимовне дніщє, де фанатичні мамочки (не плутати з люблячими мамами) в перемішку з батьками-активістами створюють таку гримучу суміш, порівняно з якою чат ОСББ виглядає івентом у Клабхаусі за участі випускників Сорбонни.

«Шановні батьки, нагадуємо, що сніжинки мають бути заздалегідь затвердженої форми і тільки з крейдованого паперу, який ви можете за знижкою придбати у нашої дорогої Любові Михайлівни. Максимальний термін здачі коштів на папір – завтра до 15:00».

І нема на то ради

«У нас завтра Зелений день – ми зустрічаємо весну, тому всі дітки мають бути в зеленому». Те, що може у когось нема зеленого одягу на дитину – «Не цікавить».

І так майже скрізь, принаймні у Державних садочках. Та й школах, в принципі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України