ЄС|NATO

Угорщина виступає проти початку переговорів про вступ до ЄС з Україною

Угорщина виступає проти початку переговорів про вступ до ЄС з Україною, – пр оце повідомив директор з комунікацій правлячої партії “Фідеш” Іштван Холлік

За словами Холліка, позиція коаліції Fidesz-KDNP з цього питання чітка: навіть початок переговорів про вступ з Україною, яка перебуває у стані війни, є неприйнятним, оскільки це становить загрозу безпеці для всієї Європи.

«Крім того, вступ України поклав би на ЄС фінансовий тягар, який і без того хвора європейська економіка просто не витримала б», – заявив Іштван у відеозверненні.

Таким чином, позиція правлячих партій полягає в тому, що Уйо*щина повинна продовжувати надавати свою частку гуманітарної допомоги, і вони виступають проти початку переговорів про вступ.

Сьогодні держсекретар МЗС країни у відеоролику заявив, що Угорщина проведе національний референдум, під час якого на голосування буде винесено запитання “Чи місце Україні в ЄС?”. Відео є відверто маніпулятивним, політик акцентує увагу на тому, що кошти для Угорщини можуть піти саме на підтримку України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України