Авторські статті

УДАР вимагає від ГПУ розслідувати корупційні дії членів Нацради з питань телебачення та радіомовлення

УДАР вимагає від Генпрокурати провести розслідування щодо наявності корупційних дій в роботі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко на пленарному засіданні під час розгляду питання щодо висловлення недовіри Нацраді. 

“Ми просимо перевірити на предмет корупційності діяльність цієї Нацради. Те, що і як там роздавали, те, що вона перетворилася в контору з видачі ліцензій потрібним фірмам, це очевидно”, – сказала Ірина Геращенко.

Вона також додала, що 4 члена Нацради, яких призначає президент, повинні бути призначені вже після обрання нового глави держави. Крім того, додала Геращенко, до складу Нацради треба призначати осіб не за принципом політичної доцільності та за квотами політичних сил, а тих людей,  які мають підтримку громадськості та є фахівцями в цій галузі. “Ми не повинні допускати такого, коли в Нацраді працюють директори сміттєспалювальних заводів чи панянки, які в своїх біографіях роблять по 10 помилок”, – сказала вона.

Ірина Геращенко також додала, що парламент повинен ухвалити рішення про мораторій на проведення перевірок ЗМІ на період виборчої президентської кампанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.