Авторські статті

Юрій Михальчишин закликав скасувати пільги не тільки народним депутатам, а усім державним високопосадовцям

28 лютого 2014 року Верховна Рада України затвердила законопроєкт про внесення змін до закону “Про статус народного депутата України” (щодо скасування пільг). За це рішення проголосував 301 парламентар. Звертаючись до депутатів перед голосуванням, народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Юрій Михальчишин наголосив, що фракція “Свободи” підтримує будь-які ініціативи, спрямовані на відновлення соціяльної справедливости в державі.

Але треба розглядати питання не лише про скасування пільг народним депутатам, а й усім високопосадовцям державних структур включно з Президентом України, членами уряду, прокурорами усіх рівнів, суддями, посадовцями МВС, податківцями та рештою.

“Зараз є така ситуація, що найбільшими поборниками соціяльної справедливости виступають депутати з мільйонними та мільярдними статками. Вони легко вдають із себе захисників пригноблених українців. Однак я нагадаю, що в червні 2013 року Олег Тягнибок спільно з иншими лідерами опозиційних парламентських фракцій подавали подібний законопроєкт, який було ганебно провалено, зокрема й тими, хто зараз вдає з себе захисників інтересів громадян.

“Свобода” завжди наполягала на тому, щоби максимальний розмір забезпечення всіх високопосадовців у грошовому вимірі в майбутньому не перевищував десяти прожиткових мінімумів від доходів осіб, що втратили працездатність. Загалом у теперішній скрутний соціяльно-економічний період ми маємо демонструвати громадянам приклад затягування пасків, і це має бути щиро.

Наголошу, що “Свобода” надалі вимагатиме скасування пільг не лише депутатам, а й усім тим, хто роками вибудовував авторитарний режим та корупційну систему, зокрема продажну прокуратуру й проституйовану судову систему, скасування пільг працівникам міліції та СБУ, усім високопосадовцям”, – заявив Юрій Михальчишин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.