Авторські статті

УДАР вимагає від ГПУ розслідувати факти садизму з боку «Беркуту»

УДАР вимагає від Генпрокуратури розслідувати факти відвертого садизму та ненависті з боку бійців «Беркуту» по відношенню до громадянина України.

«МВС України та Генеральна прокуратура свідомо ігнорують факт мордування та катування бійцями «Беркуту» Михайла Гавриляка, цинічного і зухвалого приниження його честі та гідності, а також вчинення ними низки інших злочинів: завдання умисних тяжких тілесних ушкоджень, побоїв, погроза вбивством, незаконне позбавлення волі, порушення рівноправності громадян, перевищення влади або службових повноважень тощо. І це при тому, що відео інциденту вже облетіло увесь світ», – наголошують в «УДАРі».

В партії наголошують, що така бездіяльність є прямим порушенням положень Кримінального процесуального кодексу України. Згідно з КПК працівники правоохоронних органів зобов’язані невідкладно, не пізніше 24 годин після виявлення ними з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язані внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.