Авторські статті

Не гасло, а сенс життя

Останні події, напевно, не дуже добре вплинули на настрій тих, хто старається боротися проти цієї влади. Це й не дивно. Силовиків стягують до Києва, опір протестувальникам стає більшим, більшає й людей, які отримують травми, силовики вбивають людей, хочуть зачистити вулицю Грушевського і весь Майдан, стає більше затриманих, до Києва звозять тітушок, хочуть ввести надзвичайни стан. Звісно, що це ще не всі такі новини, котрі погано впливають на наш стан. Але й цього достатньо, щоб його погіршити. Це й не дивно. Кожна гарна новина впливає на нас позитивно, кожна погана – негативно.

Влада йде по тонкій смузі, яка все більше звужується. Від того, наскільки ця смуга звузиться далі, залежить робота нас з Вами. І чим далі влада чинить опір власному народові, тим менше їй залишилося жити.

На жаль, гроші зараз відіграють велику роль. Якби у влади не було грошей – не було б і цього кровопролиття. Не пішли б за владою і ті раби. Адже простим людям, простим Українцям треба свобода, рабам – гроші. Зараз зрозуміло, що у влади є гроші, за допомогою яких вони і тримає рабів біля себе, змушуючи висловлювати “свою” позицію.

Все це до того, що нині ми бачимо протистояння любові і грошей, правди і брехні, свободи і рабства. Нині ми бачимо протистояння між тими, хто бореться за Волю України, за її краще майбутнє, бореться за гідне життя, і між тими, хто захищає цю владу, котра затягує всіх нас у рабство, бідність і брехню.

Не хочеться розписувати всі ті біди, котрі принесла і далі приносить ця антиукраїнська влада нашому народу. Хочеться звернутися до тих, хто починає думати про поразку і відчуває, що у цій боротьбі ми вже не зможемо перемогти.

По-перше, поки що ми бачимо великий супротив нашого народу по всій Україні, тож можна бути впевненим у тому, що ми все таки зможемо їх дотиснути і отримати перемогу.

По-друге, навіть якщо залишиться дуже мізерний супротив владі, а влада почне ставати на ноги, ні у якому разі не потрібно зупиняти боротьбу.

Бійці Холодного Яру, Карпатської Січі, УВО і УПА боролися проти ворога, який був у рази сильніший за них. Вони боролися і вірили у перемога. Вони знали, що перемогти ворога буде дуже важко, але померти за Україну, померти Вільною людиною – було для них важливіше всього.

Зараз така ситуація, що ми маємо всі шанси на перемогу. Але все таки хочеться звернутися до тих людей, котрі стали боронити Україну і чинити опір у такий важкий час. Котрих час від часу охоплюють погані думки про поразку.

Запам’ятайте! Померти Вільною людиною за свою країну значно краще, ніж до смерті жити у рабстві. Запам’ятайте! Навіть якщо Вас буде десятеро, але Ви будете вірити у Перемогу і ту святу Ідею, їм буде важче Вас здолати. Запам’ятайте! Це Ваша земля і Ви маєте її боронити, якщо вважаєте себе Українцем. Запам’ятайте! Страх і байдужість не мають керувати Вашими почуттями, якщо Ви називаєте себе Українцем. Запам’ятайте! Ніякі погрози, залякування і в’язниці не повинні зламати Ваш дух, якщо Ви є Українцем. Запам’ятайте! Боротися до кінця – найдостойніший вчинок, який Ви можете зробити, коли ведете боротьбу за Волю своєї країни.

Гасло “Воля або смерть” повинно стати не просто гаслом, а сенсом життя для того, хто хоче називатися Українцем.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України