Авторські статті

УДАР вимагає розглянути законопроект щодо скасування утилізаційного збору сьогодні на комітеті з питань податкової та митної політики і завтра винести його до сесійної зали

“УДАР” вимагає розглянути законопроект №3139 щодо скасування утилізаційного збору сьогодні на комітеті з питань податкової та митної політики і завтра винести його на розгляд сесійної зали Верховної Ради. Про це заявляють в партії.

“Законопроект  про скасування утилізаційного збору депутати “УДАРу” зареєстрували ще у серпні минулого року, щоб не допустити введення ще одного корупційного податку. Але не зважаючи на те, що запровадження утилізаційного збору відбулося зі значними порушеннями закону, досі можливості проголосувати за його скасування ми не мали. Раніше проект не виносили на розгляд парламенту через те, що в ньому зацікавлені великі виробники для боротьби з конкурентами та чиновники для безконтрольного розпорядження великими сумами”, – зазначила один з авторів законопроекту, народний депутат від “УДАРу” Оксана Продан.

Вона підкреслила, що діючий утилізаційний збір суперечить нормам Світової організації торгівлі та не забезпечує захисту екології. “Незважаючи на акумулювання через цей збір сотень мільйонів гривень від громадян України, жодного підприємства по утилізації автомобілів не створено”, – відзначила Оксана Продан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. купив я авто в грудні 2013, заплатив утилізаційний збір 8840 грн., мені цікошти вернутть,а то я заплатив, цей збір знімуть, потрібно зняти, я згоден, але й потрібнро виплатити громадянам назад ці кошти,які воносились раніше. як наголошує Конституція України, основний закон України, всі люди рівні між собою.

    1. Вы сбор уважаемый не платили . Вы платили стоимость а/м в салоне. Естественно никто ничего возвращать не будет 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.