Авторські статті

Парламент має негайно розглянути пропозиції Міноборони, спрямовані на посилення боєздатності української армії

В умовах окупації Криму російськими військами, парламент повинен невідкладно розглянути всі пропозиції Міноборони, спрямовані на посилення боєздатності української армії, – заявляють в «УДАРі».

В партії нагадали, що міністр оборони Тенюх звернувся до депутатів із проханням змінити закон про закупівлі і проведення тендерів, а також закликав надати армії кошти для озброєння.  «УДАР» домагатиметься відновлення фінансування усіх програм для підвищення боєздатності армії, які були згорнуті або проігноровані режимом Януковича. У довгостроковій перспективі ми будемо ініціювати законодавчо визначений рівень бюджетної підтримки Збройних сил на рівні 2% ВВП та спеціальні програми будівництва соціального житла для військовослужбовців», – йдеться в заяві.

«УДАР»  також вважає за необхідне розширити співробітництво із західними союзниками – передусім, країнами НАТО – в частині проведення спільних навчань, технічного переозброєння, бойової підготовки.

Крім того, «УДАР» долучиться до вдосконалення тендерного законодавства, але у більш широких рамках. «Нова редакція закону «Про державні закупівлі» має гарантувати доступність та прозорість процедур для усіх суб’єктів держзакупівель, в тому числі і Міноборони», – йдеться в заяві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України