Парламент має негайно розглянути пропозиції Міноборони, спрямовані на посилення боєздатності української армії

В умовах окупації Криму російськими військами, парламент повинен невідкладно розглянути всі пропозиції Міноборони, спрямовані на посилення боєздатності української армії, – заявляють в «УДАРі».

В партії нагадали, що міністр оборони Тенюх звернувся до депутатів із проханням змінити закон про закупівлі і проведення тендерів, а також закликав надати армії кошти для озброєння.  «УДАР» домагатиметься відновлення фінансування усіх програм для підвищення боєздатності армії, які були згорнуті або проігноровані режимом Януковича. У довгостроковій перспективі ми будемо ініціювати законодавчо визначений рівень бюджетної підтримки Збройних сил на рівні 2% ВВП та спеціальні програми будівництва соціального житла для військовослужбовців», – йдеться в заяві.

«УДАР»  також вважає за необхідне розширити співробітництво із західними союзниками – передусім, країнами НАТО – в частині проведення спільних навчань, технічного переозброєння, бойової підготовки.

Крім того, «УДАР» долучиться до вдосконалення тендерного законодавства, але у більш широких рамках. «Нова редакція закону «Про державні закупівлі» має гарантувати доступність та прозорість процедур для усіх суб’єктів держзакупівель, в тому числі і Міноборони», – йдеться в заяві.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh