Авторські статті

УДАР вимагає передбачити в Держбюджеті кошти на проведення позачергових виборів Президента та парламенту

«УДАР» вимагає в Держбюджеті на 2014 рік передбачити кошти на проведення позачергових виборів Президента та народних депутатів. Зокрема, заступник лідера «УДАРу»  Віталій Ковальчук вніс до Верховної Ради пропозицію виділити на ці цілі майже 2 млрд. грн.

На проведення позачергових виборів Президента передбачається витратити майже 919 млн. грн. Водночас, позачергові вибори до парламенту мають обійтися в 1 млрд. 42 тис. грн.

Кошти на проведення позачергових виборів депутат пропонує виділити за рахунок скорочення фінансування МВС. За словами Ковальчука, намір уряду збільшити фінансування МВС цього року майже на 2,5 млрд. грн. у порівнянні з 2013 роком є необґрунтованим.

«Зважаючи на існуючу політико-правову ситуацію, яка склалася в Україні, та очевидну кризу легітимності Президента та Верховної Ради внаслідок значної втрати ними довіри громадян України, необхідно закласти в держбюджет кошти на проведення дострокових виборів. В такий спосіб матеріально буде забезпечений конструктивний та легітимний шлях подолання політичної кризи в країні», – наголосив Віталій Ковальчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України