Авторські статті

Учора громада вкотре довела, що не має страху перед псами режиму Януковича

Учорашні події біля Києво-Святошинського суду та біля Святошинського райвідділу міліції – свідчення того, що громаду вже не залякати. Максимальна мобілізація активістів Майдану, які заблокували автобуси з “Беркутом”, що вчинив криваве побоїще біля суду, показала: люди готові все більше боротися за правду, справедливість та, що найважливіше, власну гідність. Ми вчора отримали моральну перемогу, бо влада зрозуміла, що кийки, газ та звірська поведінка силовиків не зупинять нації в боротьбі за власне майбутнє.

 Про це 11 січня 2014 року заявив народний депутат України, голова Київської “Свободи” Андрій Іллєнко, який разом із парламентарями-свободівцями Олегом Панькевичем, Святославом Ханенком, представниками инших опозиційних сил та кількома тисячами активістів напередодні зупинили автобуси з “Беркутом” біля Святошинського райвідділу міліції.

Андрій Іллєнко розповів, що вимога активістів, які заблокували автобуси із силовиками була єдиною – щоби спецбійці зняли маски. Громада має знати в обличчя тих, хто чинить свавілля.

“Спецпризначенці знову зчинили бійню, намагалися повторити сценарій залякування через застосування сили. Результатом їхнього звірства є велика кількість постраждалих. Однак люди, які з’їхалися з усієї столиці – кілька тисяч активістів, які за короткий час мобілізувалися, домоглися свого – ці особи, які виконують незаконні накази, зняли маски. Бійку врешті було зупинено, і вони таки показали людям свої обличчя та коридором ганьби під вигуки людей пройшли до райвідділу. Вдалося сфотографувати лиця фактично кожного, тому, цих осіб невдовзі буде покарано.

Ми здобули надзвичайно важливу моральну перемогу – у людей вже немає страху, режимові вже не вдається залякати українців кийками чи иншими спецзасобами. Діє правило: що більший тиск, то більша протидія, бо після побоїща біля суду відбулася надзвичайно швидка мобілізація – ці звірі навіть не встигли втекти. Ба більше, ми змусили їх піти на поступки – вони, знявши маски та пройшовши через коридор ганьби, програли. Вони, без сумніву відчули, що люди за правду боротимуться до повної перемоги. За людьми – сила, а за міліцією немає нікого, окрім зажерливих бандитів у владі на чолі з Януковичем”, – зазначив Андрій Іллєнко.

Нагадаємо, що 10 січня 2014 року Києво-Святошинський районний суд оголосив вирок так званим “васильківським терористам” Володимирові Шпарі, Ігореві Мосійчуку та Сергієві Бевзу. Суддя Юрій Бурбела призначив покарання патріотам у вигляді 6 років позбавлення волі. Люди, які перебували у цей час біля суду і підтримували хлопців, не розходилися, через що “Беркут” по-звірячому накинувся на них.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України