Авторські статті

Дії “Беркута” Януковича ідентичні безчинствам орди Муравйова

Останні дії “Беркута” та инших спеціяльних загонів, які перебувають на службі у Януковича, своїм безчинством дуже нагадують загарбницькі орди Муравйова у Києві 1918 року. Про це заявив народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів, коментуючи події у столиці в ніч з 10 на 11 січня 2014 року.

“Дії “Беркута” біля Києво-Святошинського районного суду Київської области нагадують безчинства орд Муравйова у Києві 1918 року. Тоді окупанти з Росії прийшли, щоб знищити українську незалежність. Сьогодні ж у столиці засіли внутрішні окупанти, на службі в яких перебувають свої спецзагони, які б’ють людей, жінок, депутатів. Покривають сумнівні та замовні рішення судів та захищають цей режим від народу”, – констатував націоналіст.

Анатолій Вітів зазначив, що уся відповідальність за те, що зараз відбувається у країні та на вулицях столиці, повністю лежить на президенту-узурпатору Віктору Януковичу.

“Центр керування цими загонами розташований у Межигір’ї. І саме на його власнику лежить повна відповідальність за ситуацію в державі. Станом на сьогодні Янукович повністю узурпував владу в країні. Він і його оточення давно перейшли точку неповернення у боротьбі з українцями. Тому Віктору Януковичу годі сподіватися, що йому вдасться піти з посади як Леоніду Кучмі та уникнути відповідальності за свої дії. Я впевнений, що Янукович та усі його поплічники постануть перед народним судом. І це буде актом торжества справедливости та початком очищення країни”, – підкреслив Анатолій Вітів.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України