Авторські статті

Учасники Революції гідности змусили ДАІ припинити заважати функціюванню Майдану

Хід колони до ДАІ

3 січня 2014 року перед головною будівлею Київського управління Державної автомобільної інспекції зібралися мітингувальники на чолі з представниками опозиції. До акції також приєдналась колона з близько 15-ти автомобілів від Автомайдану. Народ вимагав припинити блокування руху автомобілів з харчами, дровами, а також асенізаторів до Евромайдану, та припинити репресії проти учасників Автомайдану. У разі невиконання вимог обіцяли принести все сміття та біотуалети до відділу Київського ДАІ та навідуватися до домівок працівників, які віддають злочинні накази.


Оскільки на момент пікетування начальник управління полковник міліції Анатолій Курінний перебував у відпустці, всі очікували на прибуття його заступника, полковника міліції Опанасенка І.Б. Після трьохгодинного очікування мітингувальники врешті-решт домоглися свого – Опанасенко офіційно заявив, що надалі блокування автомобілів не відбуватиметься. Також даішники пообіцяли припинити репресії проти автомайданівців.

Представники опозиції повідомили, що будуть слідкувати за порушеннями закону з боку працівників ДАІ і вдаватимуться до вищезгаданих дій у разі невиконання обіцянки.

Під час мітингу народ скандував: “Пам’ятай, чужинець: тут господар – українець!”, “Міліція – з народом, а ДАІ – з уродом!”. Наприкінці акції учасники закидали будівлю копійками, вигукуючи: “Наїжтесь нашими грошима!”

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.