Авторські статті

Медведчук втік від закарпатського Автомайдану

У суботу, 4 січня 2014 року, активісти закарпатського Майдану запланували автопробіг до дачі Віктора Медведчука, що розташована біля села Жданієве Воловецького району. Автомобілісти під гаслом “Медведчухай, геть із Закарпаття!” (себто – в Росію з Митним союзом) мають намір пікетувати дачне помешкання одіозного керівника “Українського вибору”, де він перебуває на відпочинку. Мирний пікет активістів Автопробігом проти українофоба та поплічника путінського Митного союзу настільки перелякав владу, що підконтрольні їм ЗМІ назвали її “масштабною провокацією”. Ба більше, на коліна поставлено самоврядні органи Воловеччини, які “народили” попереджувальне звернення до ГО “Майдан” та Закарпатського Автомайдану. Медведчук тим часом покинув Закарпаття.

Про це 3 січня 2014 року повідомила прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Майдан”.

Як повідомляє закарпатський “Майдан”, повідомлення-погрози з’явилися у провладному Інтернет-виданні, з яких зрозуміло, що місцеві керманичі не дуже орієнтуються в організації Майдану. Щось наплели про “серйозний конфлікт”, 100 національностей та обурення закарпатців. Усю цю писанину провокатор і ярий захисник Медведчука Іван Чубірко згріб до купи і виставив на своїй сторінці у “Фейсбуці” з коментарем “Не шутітє, хлопци!” Відверті погрози медведчуківського родича з Мукачева – не новина для закарпатців. Однак, схоже, що режим переплутав рік у часі українського виміру.

Активісти закарпатського Майдану й учасники Автопробігу в Жденієве повідомляють, що 4 січня 2014 року таки мають намір відвідати дачне помешкання Медведчука, щоби нагадати україноненависнику, що Україна – європейська держава, і її місце – не серед азіатів, а у Европейському Союзі, а не тільки окремим олігархам, які не цураються європейського життя.

“Незважаючи на те, що Медведчук із переляку вже покинув Закарпаття, як ми дізналися з достовірних джерела, Автомайдан відвідає Воловеччину, щоби нагадати режиму і його поплічникам, що український народ повстав проти бандитської влади”, – повідомив член Ради Закарпатського “Майдану” Володимир Піпаш.

Також Рада Закарпатської організації ВО “Майдан” просить правоохоронні органи звернути увагу на антиконституційні погрози, які лунають збоку І.Чубірки та навіть від голови Воловецької райради Василя Малильо щодо громадян України, учасників Автомайдану, а також забезпечити їхнє право на мирний громадянський протест.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України