Авторські статті

У зоні АТО пройде автопробіг техніки часів Другої світової війни

Про це сьогодні, 4 травня, в інформаційному агентстві «Укрінформ»під час прес-конференції повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

Автопробіг проходитиме з 5 по 9 травня на честь відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками з метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни та увічнення внеску у перемогу українців. Захід проводитиметься за ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Національним військово-історичним музеєм України.

У прес-конференції також взяли участь начальник Національного військово-історичного музею України Владислав Таранець та керівник проекту Леонід Бондар.

— Під час автопробігу ми долучимося до заходів місцевих органів влади щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території Донецької області, — зазначив полковник Олексій Ноздрачов.

Як він повідомив, сьогодні керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України значна увага приділяється патріотичному вихованню молоді, участі військовослужбовців Українського війська у військово-патріотичних заходах, всебічній підтримці воїнів — учасників АТО.

— Для нас, українців, символи Перемоги надзвичайно важливі. Тільки в лавах Червоної армії понад 7 мільйонів були українцями. Серед Героїв Радянського Союзу кожний п’ятий — українець, — наголосив начальник Національного військово-історичного музею України Владислав Таранець. — Адже автопробіг — це свідчення того, що внесок людей, які боронили свою Батьківщину, ніколи не буде забутий. І це надзвичайно важливо донести жителям Сходу та підтримати наших військовослужбовців.

Автопробіг пройде такими містами як Слов’янськ, Краматорськ, Маріуполь тощо. Очолять колону чотири одиниці техніки часів Другої світової — вантажівки та мотоцикли. Участь у заході візьмуть військовослужбовці, музичний колектив Збройних Сил України та волонтерська група підтримки.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України