У зоні АТО пройде автопробіг техніки часів Другої світової війни

Про це сьогодні, 4 травня, в інформаційному агентстві «Укрінформ»під час прес-конференції повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

Автопробіг проходитиме з 5 по 9 травня на честь відзначення 70-ї річниці Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками з метою вшанування пам’яті героїв Другої світової війни та увічнення внеску у перемогу українців. Захід проводитиметься за ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України спільно з Національним військово-історичним музеєм України.

У прес-конференції також взяли участь начальник Національного військово-історичного музею України Владислав Таранець та керівник проекту Леонід Бондар.

— Під час автопробігу ми долучимося до заходів місцевих органів влади щодо вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території Донецької області, — зазначив полковник Олексій Ноздрачов.

Як він повідомив, сьогодні керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України значна увага приділяється патріотичному вихованню молоді, участі військовослужбовців Українського війська у військово-патріотичних заходах, всебічній підтримці воїнів — учасників АТО.

— Для нас, українців, символи Перемоги надзвичайно важливі. Тільки в лавах Червоної армії понад 7 мільйонів були українцями. Серед Героїв Радянського Союзу кожний п’ятий — українець, — наголосив начальник Національного військово-історичного музею України Владислав Таранець. — Адже автопробіг — це свідчення того, що внесок людей, які боронили свою Батьківщину, ніколи не буде забутий. І це надзвичайно важливо донести жителям Сходу та підтримати наших військовослужбовців.

Автопробіг пройде такими містами як Слов’янськ, Краматорськ, Маріуполь тощо. Очолять колону чотири одиниці техніки часів Другої світової — вантажівки та мотоцикли. Участь у заході візьмуть військовослужбовці, музичний колектив Збройних Сил України та волонтерська група підтримки.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh