Авторські статті

На навчання в Грузію США звозять військову техніку. Фото

Як відомо, в Грузії, в період з 11 по 25 травня на Вазіанскій військовій базі, будуть проведені спільні навчання міністерства оборони Грузії і ВС США під кодовою назвою «Партнер високого рівня» (NoblePartner).

Що примітно, на цих навчаннях вперше буде відпрацьовуватися сумісність грузинської мотострілецької роти з алогічними підрозділами ЗС США з Сил швидкого реагування НАТО. Це робиться з метою підвищення сумісності підрозділів США і Грузії для Сил швидкого реагування НАТО, що в свою чергу є явним натяком на те, що Грузії вже визначено місце в Альянсі. До того ж, у Вазіані планується відкрити Навчальний центр НАТО із залученням групи інструкторів Північноатлантичного альянсу.

Але це все суха риторика офіційних осіб, а от хотілося б звернути увагу на те, що в останні місяці навчання НАТО практично не вщухають. Гул транспортних літаків, перекидання сил і засобів у Східну Європу, невгамовний гуркіт Абрамсів в країнах Балтії – такої активності Альянс не знав уже давно. І ось тепер ще і Грузія.

У НАТО з’явилася своя мантра у відповідь на російську “нас там немає!” і звучить вона, як “у нас там навчання”. Ось і зараз, що будуть робити Бредлі в Грузії? “У нас там навчання!” Що роблять Абрамси, А-10 і сотні іншої техніки в країнах Балтії? “У нас там навчання!”  Суцільні навчання валом захлиснули країни біля кордонів з Росією і думаєте це не нервує Кремль? Ще й як нервує, адже там ніхто не може гарантувати, що чергова авантюра на українському напрямку може закінчиться мовчанням зі торони НАТО, яке хоч і не стане заступатися у відкриту за Україну, а й затягування з утихомиренням РФ – смерті подібно! І там це прекрасно розуміють, підсумовує блогер Злий Одессит.+

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України