На навчання в Грузію США звозять військову техніку. Фото

Як відомо, в Грузії, в період з 11 по 25 травня на Вазіанскій військовій базі, будуть проведені спільні навчання міністерства оборони Грузії і ВС США під кодовою назвою «Партнер високого рівня» (NoblePartner).

Що примітно, на цих навчаннях вперше буде відпрацьовуватися сумісність грузинської мотострілецької роти з алогічними підрозділами ЗС США з Сил швидкого реагування НАТО. Це робиться з метою підвищення сумісності підрозділів США і Грузії для Сил швидкого реагування НАТО, що в свою чергу є явним натяком на те, що Грузії вже визначено місце в Альянсі. До того ж, у Вазіані планується відкрити Навчальний центр НАТО із залученням групи інструкторів Північноатлантичного альянсу.

Але це все суха риторика офіційних осіб, а от хотілося б звернути увагу на те, що в останні місяці навчання НАТО практично не вщухають. Гул транспортних літаків, перекидання сил і засобів у Східну Європу, невгамовний гуркіт Абрамсів в країнах Балтії – такої активності Альянс не знав уже давно. І ось тепер ще і Грузія.

У НАТО з’явилася своя мантра у відповідь на російську “нас там немає!” і звучить вона, як “у нас там навчання”. Ось і зараз, що будуть робити Бредлі в Грузії? “У нас там навчання!” Що роблять Абрамси, А-10 і сотні іншої техніки в країнах Балтії? “У нас там навчання!”  Суцільні навчання валом захлиснули країни біля кордонів з Росією і думаєте це не нервує Кремль? Ще й як нервує, адже там ніхто не може гарантувати, що чергова авантюра на українському напрямку може закінчиться мовчанням зі торони НАТО, яке хоч і не стане заступатися у відкриту за Україну, а й затягування з утихомиренням РФ – смерті подібно! І там це прекрасно розуміють, підсумовує блогер Злий Одессит.+

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh