ЄС|NATO

У ВР готується змова регіоналів

У Верховній Раді готується змова діючих колишніх регіоналів з метою заблокувати зміни у виборчому законодавстві. Ані відкрита, ані навіть закрита пропорційна виборча система не влаштовує усіх депутатів, які звикли купувати голоси виборців та використовувати адмінресурс, як це не дивно, на рівні райадміністрацій у багатьох “колишніх” він досі залишився.

 

Мажоритарна складова у виборах потрібна лише сепаратистам, політичним феодалам і продажним або малограмотним виборцям. Це грубо, але правда. Більшість мажоритарників, переважно зі Сходу та Півдня країни домовились про зрив голосування будь-яких законопроектів з відкритими виборчими списками. Усі наші Пресмани, Круки, Клімови…

 

Досвід навіть попередньої виборчої кампанії продемонстрував, що за пропорційною складовою істотно переважають демократичні та державницькі сили, при чому по всій країні. Росія також зацікавлена у проведенні за мажоритарною складовою до нового українського парламенту своїх агентів, нових Царьових та Добкіних.

 

По суті відбувається шантаж – або визнання легітимності дострокових виборів зі збереженням мажоритарки, або скандал і дестабілізація. Якщо залишаться мажоритарні округи, більшість депутатів від Сходу та Півдня знову будуть моральними уродами і не через волю виборців, через необмежений фінансовий ресурс та накатані схеми.

 

Політичні партії обмежені в маневрі, з багатьох причин. Ситуацію може врятувати лише громадськість. Часу насправді мало, десь до 20-го серпня все вже буде вирішено. Будь-ласка не мовчіть, сили АТО можуть найближчим часом звільнити Донецьк, але сепаратисти тим часом захоплять Верховну Раду.

 

Дотискайте, тільки відкриті партійні списки і скасування депутатскої недоторканості!

Андрій ЮСОВ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Не зовсім так. І на далі злодії біля влади: Циля Гєрман ( вона ж Анєчка), [пі-пі-пі] ,(він же Ківалов), Чєчєтов- мавпа від ПР: досить!!! Зброю нам в руки , а містер Кольт вирівняє всіх! І громадян , які їх утримують і тих , кого утримують. Що , у них розуму більше? Aж ніяк, ЧМО і годі! Один Яценюк вартий всіх гєрМанів разом узятих! КГБшну підстилку на гілляку! ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!

  2. Весь админ ресурс, телеканалы, пресса, суды, изберкомы, репрессивная машина, все на службе у так званной новой демократичной, про Европейской власти, почему такой вой, откуда такой страх. Отмену депутатской неприкосновенности, судьей, прокуроров, президента, можно при желании было принять в любое время, ведь у так званной новой власти в парламенте было конституционное большинство, более 300 голосов, можно принять и отменить любой закон и даже изменить конституцию. Но видать шулерам от власти лучше дурить народ пугалками и переливать воду с пустого в порожнее. Одни шулеры ушли, другие пришли, только теперь прикрываются лозунгами лже патриотизма, национализма,исканием врагов, войнами,итд. А принять закон о запрете бывшим депутатам ВР всех созывов ВНОВЬ избираться в ВР, независимо от заслуг, партийных принадлежностей, расы, цвета кожи, веро исповедования,материального положения, политических взглядов,патриотичности, С Л А Б О. Просто все избиратели должны объединится и не голосовать за бывших депутатов ВР, пусть в парламент придут,действительно новые люди, которых выберут избиратели Украины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.