ЄС|NATO

У ВР готується змова регіоналів

У Верховній Раді готується змова діючих колишніх регіоналів з метою заблокувати зміни у виборчому законодавстві. Ані відкрита, ані навіть закрита пропорційна виборча система не влаштовує усіх депутатів, які звикли купувати голоси виборців та використовувати адмінресурс, як це не дивно, на рівні райадміністрацій у багатьох “колишніх” він досі залишився.

 

Мажоритарна складова у виборах потрібна лише сепаратистам, політичним феодалам і продажним або малограмотним виборцям. Це грубо, але правда. Більшість мажоритарників, переважно зі Сходу та Півдня країни домовились про зрив голосування будь-яких законопроектів з відкритими виборчими списками. Усі наші Пресмани, Круки, Клімови…

 

Досвід навіть попередньої виборчої кампанії продемонстрував, що за пропорційною складовою істотно переважають демократичні та державницькі сили, при чому по всій країні. Росія також зацікавлена у проведенні за мажоритарною складовою до нового українського парламенту своїх агентів, нових Царьових та Добкіних.

 

По суті відбувається шантаж – або визнання легітимності дострокових виборів зі збереженням мажоритарки, або скандал і дестабілізація. Якщо залишаться мажоритарні округи, більшість депутатів від Сходу та Півдня знову будуть моральними уродами і не через волю виборців, через необмежений фінансовий ресурс та накатані схеми.

 

Політичні партії обмежені в маневрі, з багатьох причин. Ситуацію може врятувати лише громадськість. Часу насправді мало, десь до 20-го серпня все вже буде вирішено. Будь-ласка не мовчіть, сили АТО можуть найближчим часом звільнити Донецьк, але сепаратисти тим часом захоплять Верховну Раду.

 

Дотискайте, тільки відкриті партійні списки і скасування депутатскої недоторканості!

Андрій ЮСОВ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України