Політика

У війську можуть відмінити вітання “Слава Україні”. Ви це зробили разом

Цей Закон набирає чинності з 1 березня 2020 року. 5 лютого Верховна Рада скасувала закон «Про Стройовий статут Збройних Сил України», який передбачав вітання начальника «Слава Україні» та відповідь воїнів «Героям слава».

Як повідомляє сайт Міністерства оборони України, Стройовий статут ЗСУ втрачає чинність 1 березня 2020 року.

Проєкт закону № 2466 доповіла заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла. Вона, зокрема, зазначила, що пропонований документ дає змогу привести нормативно-правові акти України у відповідність до євроатлантичних норм та критеріїв членства в НАТО.

Доповідачка повідомила, що профільний рекомендує ухвалити цей законопроєкт. У підсумку Верховна Рада після обговорення підтримала документ за основу (300 голосів) і в цілому (278 голосів). Проти виступило 27 народних депутатів.

Підсумки голосування:

Відтепер питання про військовий лад, прапор і військове вітання вирішуватиме Міністерство оборони України. А вирішувати це буде міністр, який втік від журналіста під час інтерв’ю. Про це ми повідомляли у публікації Міністр оборони України в істериці втік від журналіста, – час вийшов. Відео

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України