Авторські статті

Міністр оборони України в істериці втік від журналіста, – час вийшов. Відео

Взагалі-то я планував написати про це вчора, але вирішив, що в даному випадку емоції – не найкращий стимулятор. Тому, перебуваючи у чудовому настрої та ясному розумі пишу сьогодні.

Про це повідомив Сергій Іванов, автор та ведучий програми “Антиподи”.

Річ у тім, що вчора від мене просто посеред інтерв’ю втік міністр. Міністр оборони, якщо точніше. Ми записували чергові “Антиподи” для Ісландія і щойно мова зайшла про мутні та незрозумілі закупівлі бронетехніки, про які писав кілька днів тому censor.net.ua/blogs/3173915/nov_svinarchuki, як у міністра раптом пригоріло. Виявляється, його дуже образила ця публікація.

https://www.facebook.com/applecrysis/videos/2502971516583318/

Замість того, щоб висловити свою позицію або чітко артикулювати позицію відомства, чому до державного оборонного замовлення включено саме цю техніку, чому вона коштує дорожче, ніж у минулому році, та відповісти на інші питання, як це зазвичай роблять держслужбовці, він влаштував фірменну істерику, після чого зупинив інтерв’ю і пішов. Такі справи.

Оскільки ця історія перейшла на особистісний рівень, дозволю собі висловити спостереження. Як ви знаєте, я маю певного досвід спілкування з людьми, так чи інакше причетними до правопорушень. І якщо до цієї розмови я ще припускав, що ситуація з закупівлями – це непорозуміння, бюрократична помилка або ще щось, то після того, що я побачив, ці сумніви розвіялися. Міністр поводився як людина, обурена лише тим, що в неї забирають гроші.

Я вже не кажу про зверхність, про запізнення майже на годину без вибачень, про його мобільний телефон, який постійно дзвонив, про нашу редакторську групу, яку просто вигнали з приміщення, де відбувався запис, та про інші речі. Все це я бачив. Я бачив різне, але мінстра оборони – істеричку я побачив уперше в житті. Мені важко уявити, як, при такій манері спілкування з незнайомими, не залежними від нього людьми, він поводиться з підлеглими.

До речі, завтра закупівлі техніки по завищених цінах розглядатимуться на засіданні Кабінет Міністрів України, тобто вирішуватиметься питання, чи придбає армія бронемашини, які не проходили порівняльні випробування і які коштують дорожче навіть американських аналогів. Завтра все стане зрозуміло.

Повний випуск «інтерв‘ю», як завжди, побачите в четвер о 20:00 на «Ісландії».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України