Новини з Австрії

У Відні відвідувачі кафетерію зможуть відпочити у компанії кішок з місцевого притулку

У новому котячому кафе на Kaiserstrasse / кут Kandlgasse 35 (Wien-Neubau) з 1 травня гості можуть «розслаблено випити кави і пограти з шістьма кішками, потискати їх або просто поспостерігати за тим, як вони граються», каже власниця закладу Наталія Бергманн.

Концепція схожа на Neko, перше котяче кафе у Відні від Takako Ishimitsu на Blumenstockgasse, де коти йдуть із 31 березня на пенсію.

Спочатку професійна офіціантка та кухар Наталія Бергманн думала про те, щоб зробити задумане. «Розташування ідеальне». Проте, вона не могла дозволити собі високу плату за депозит. Тільки коли вона побачила оголошення, їй спала на думку ідея відкрити власне котяче кафе. “Ідеї вже 15 років – запустити кафе з кішками”, – розповідає вона в інтерв’ю.

Таким чином, 34-річний любитель тварин та колишній керівник відділу організації заходів у галереї Бельведер виконує свою дитячу мрію. «За допомогою «кішок-баристів» я хочу створити місце, де ви можете почуватися як вдома в оточенні милих кішок, що муркочуть, і просто насолоджуватися моментом з сім’єю та друзями. Крім того, я також хотіла б підтримувати котячі клуби та привертати увагу до тварин у біді — це невимовно приємне почуття», — каже Бергманн. Близько 30 центів із кожного напою піде на користь організації захисту тварин.

Чотириногі друзі прибудуть із віденського притулку для тварин. Вони ще не обрані остаточно. За словами молодого ресторатора, команда притулку відбирає кішок, які люблять людське суспільство та добре реагують на стрес. Правила повинні забезпечувати здоровя тварин. «Гладити кішок за шию або щось таке — абсолютно табу».

У тварин також є дві великі кімнати для усамітнення та безліч можливостей для лазіння на висоті, тому вони можуть легко втекти, коли їм все набридне. Благополуччя тварин було так само важливе для Такако Ішиміцу, яка керувала першими котячими кафе. Проте вона зазнала нападу за передбачуване жорстоке поводження з тваринами.

Barista Cats відкривається 1 травня за адресою Kaiserstrasse/кут Kandlgasse 35 (Відень-Нойбау). На додаток до кави та випічки також має бути невелике меню зі стравами, регіональними та органічними.

«Ми плануємо три-чотири гарячі страви та кілька холодних страв. Ми все одно в основному вегани та вегетаріанці. М’ясних страв лише кілька».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України