Новини з Австрії

У Відні відбулася масштабна пожежа в житловому будинку

Мешканці квартири – двоє дорослих і 9 дітей – змогли вчасно дістатися до безпечного місця після пожежі у Відні-Мейдлінгу і не постраждали.

Увечері у вівторок о 18:30 сусіди помітили пожежу на 2-му поверсі чотириповерхового старовинного будинку на Ratschkygasse (12-й район) і викликали пожежників. Коли на місце прибули екстрені служби, з вікон з боку вулиці виривалося полум’я. Квартира вже повністю горіла. Полум’я негайно гасили за допомогою лінії пожежогасіння від сходової клітки з використанням засобів захисту органів дихання та другої лінії гасіння від поворотних сходів – також з використанням засобів захисту органів дихання.

Завдяки масштабним діям з гасіння пожежу було швидко взято під контроль і загашено, за винятком тліючого вугілля. Одночасно з гасінням пожежі дим від пожежі витіснявся зі сходової клітки за допомогою високопродуктивних вентиляторів. Мешканці квартири – двоє дорослих і 9 дітей – змогли вчасно дістатися до безпечного місця під час пожежі в приміщенні у Відні-Мейдлінгу і не постраждали.

Пожежники вивели на вулицю 33 мешканців за допомогою рятувальних фільтрувальних ковпаків і передали їх професійній швидкій службі Відня, яка була розгорнута у складі кількох бригад і групи спеціальних операцій. Ніхто не постраждав. Після того, як останнє вугілля загасили, пожежне приміщення та інші приміщення, які постраждали від диму, провентилювали. Управління кримінальної поліції Відня почало розслідування причини пожежі.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України