Новини з Австрії

У Відні та Нижній Австрії вилучено більше тонни каннабісу: 13 арештів

Підозрювані, як вважають, займалися вирощуванням конопель на високому професійному рівні протягом кількох років.

Під час обшуків будинку у Відні було вилучено тонну марихуани, а в Нижній Австрії – 60 кілограмів. Таким чином, Земельне управління кримінальної поліції Відня досягло великих успіхів у боротьбі зі злочинністю, пов’язаною з наркотиками. За даними поліції, всього було здійснено тринадцять арештів.

Після тривалого та серйозного розслідування групі з відділу з розслідування злочинів, пов’язаних з наркотиками, минулої п’ятниці вдалося вилучити більше тонни каннабісу у Відні та Нижній Австрії. За даними віденської поліції, злочинне угруповання протягом кількох років займалося високопрофесійним вирощуванням та розповсюдженням конопель в Австрії.

На південь від Відня, у двох залах загальною площею близько 2 000 м², канабіс професійно збирали, упаковували, порціонували, а потім поширювали. Ще одну плантацію було також виявлено у квартирі у Відні-Бригіттенау. Майже 1000 рослин було вилучено владою у всіх місцях. Двоє головних підозрюваних – 53-річний австрієць та 29-річний чех.

У двох чоловіків було кілька підроблених водійських прав та паспортів. Поліція також змогла конфіскувати готівку та золоті дукати на суму майже 300 000 євро. Усього було обшукано 17 будинків та транспортних засобів, затримано 13 осіб. Повідомляється, що це австрійці, хорвати, серби та чехи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України